Presunúť na hlavný obsah

Novoročný vzťahový horoskop: Tieto tri znamenia sa môžu tešiť na lásku

Partnerské vzťahy

Láska čaká na každého z nás. Tieto znamenia sa však môžu tešiť - podľa horoskopu ich čakajú v roku 2021 tie najkrajšie romantické chvíle.

Baran 

Napriek tomu, že ste sa láske vyhýbali, zdá sa, že si vás našla. Ak máte po boku človeka, s ktorým si viete predstaviť budúcnosť, nemali by ste váhať ani sekundu a urobiť zásadné životné rozhodnutie. Naopak, ak ste vo vzťahu neistí, radšej z neho hneď vycúvajte - oberáte sa totiž o príležitosť stretnúť toho pravého partnera. Koncom roka sa môžu Barani tešiť na obrovskú dávku lásky, či už v podobe spoločného romantického výletu, prekvapenia alebo len krásne strávených chvíľ. Ak to vyzerá, že prežívate v láske zlé obdobie, nezúfajte - všetko zlé sa obráti na dobré. Minimálne v tomto roku.

Prečítajte si: Čínsky rok Byvola je za dverami. Čo čaká vaše znamenie v nasledujúcom roku?

Rak 

Minulý rok bol pre vás vo vzťahov oblasti vzťahov skôr sklamaním, než potešením. Zdá sa však, že už v najbližších týždňoch by sa pre vás malo všetko zmeniť. Ak ste nezadané, stretnete človeka, ktorý vo vašom živote zanechá obrovskú stopu - a je dosť možné, že krátky románik sa vyvinie v plnohodnotný vzťah. Oči majte na stopkách aj okolo seba. Vo vašom okolí sa totiž nachádza hneď niekoľko potencionálnych partnerov, ktorí nezozbierali dosť odvahy. Ak ste už zamilovaní a máte svoju polovičku, možno by bolo načase zvážiť ďalší krok. Hviezdy sú vám každopádne naklonené a bol hriech by to neuvyužiť!

Váhy

So svojou láskou ste si prešli viacerými nezhodami. Tie síce pretrvajú v prvých mesiacoch ďalšieho roka, no tak nečakane, ako v minulom roku prišli, aj odídu. Jediné, čo musíte urobiť je zachovať rozvahu - v prípade, že vám na vašej polovičke skutočne záleží. Po prekonaní tejto krízy sa váš vzťah začne vyvíjať a dávať do poriadku. Okrem iného zažijete nádherné obdobia, ktoré ste doteraz nemali šancu ani len poznať. V prípade, že po svojom boku nikoho nemáte, nezúfajte. Hviezdy naznačujú, že by ste mali mať v lete hneď niekoľko flirtov a nie je vylúčené, že by sa nemohli premeniť aj na vzťah.

Neprehliadnite: Tieto znamenia zverokruhu patria medzi najvášnivejšie: O iskru vo vzťahu s nimi rozhodne núdzu mať nebudete

- Najčítanejšie -