Presunúť na hlavný obsah

Finančný horoskop na január. Tieto tri znamenia sa môžu tešiť obrovskému prísunu peňazí

Lifestyle

Vraví sa, že ľudia by sa nad peniazmi trápiť nemali, nakoľko zázračným spôsobom budú stále. O čosi viac ich budú mať obzvlášť tieto tri znamenia.

Baran

Napriek nepriaznivým udalostiam, ktoré posledné týždne sprevádzali ľudí narodených v tomto znamení, sa Barani môžu úprimne tešiť. Ich finančná situácia sa obráti a už v prvom polroku zažijú najlepšie finančné obdobie vo svojom živote. Január vám prinesie hneď niekoľko príjemných prekvapení - či už v podobe vrátených peňazí alebo nečakaných odmien. Miestami budete mať pocit, že peniaze prichádzajú bez toho, aby ste sa špeciálne snažili. Pravdou však je, že ste na sebe pracovali poctivo celý tento rok a teraz si jednoducho vyložte nohy a užívajte plody svojej práce. Zaslúžite si to!

Prečítajte si: Pozrite si veľký indiánsky horoskop. K akému znameniu patríte?

Rak

Práca je pre vás alfou a omegou. Každý svoj deň pracujete na tom, aby ste zlepšili a posunili sa o čosi bližšie k svojmu cieľu - a v neposlednom rade aj na tom, aby ste sa mali v budúcnosti dobre. Práve vaša pracovná zatienenosť vám však môže zabrániť vidieť, že ste toho dosiahli už naozaj veľa - a teraz je čas zozbierať plody svojej práce. Hviezdy vám prajú a vaše príjmy v januári budú o dosť vyššie, než ste predpokladali. Ak plánujete investíciu, teraz je na to ten najlepší čas, peniaze vám totiž najbližšie týždne budú prichádzať na účet a vy sa nebudete stačiť diviť. Zachovajte si však pokoj a nemíňajte peniaze bez hlavo - v tom prípade sa totiž môže stať, že tak rýchlo, ako peniaze prišli, aj odídu.

Strelec

Celý život rozmýšľate nad tým, ako utratiť každé euro a zatiaľ čo si niektorí ľudia môžu myslieť, že ste žgrgloš, pravdou je, že ste si stále dopriali len potrebné veci a zvyšné peniaze ste sa snažili odložiť na horšie časy. Práve vďaka tomu máte pomerne vyrovnanú finančnú situáciu. Výraznejším spôsobom sa vás nedotkla ani nepriaznivá situácia, ktorá momentálne putuje vo svete a hviezdy dokonca predpovedajú, že máte aj vďaka nej možnosť dostať sa na lepšiu pracovnú pozíciu. Tá so sebou pochopiteľne prináša oveľa väčší príjem peňazí a vy si konečne budete môcť dopriať vec, po ktorej už dlhú dobu túžite.

Neprehliadnite: Čínsky rok Byvola je za dverami. Čo čaká vaše znamenie v nasledujúcom roku?

- Najčítanejšie -