Presunúť na hlavný obsah

Sex podľa krvnej skupiny: Prezradí vám, na čo ten váš nedá dopustiť

Partnerské vzťahy

Hoci sa to niekomu môže zdať cez, krvná skupina vraj okrem iného, ovplyvňuje aj kvalitu nášho sexu. A aspekty, ktoré v ňom preferujeme. Pozrite sa, čo prezrádza o vás a vašom partnerovi.

Typológia a kategorizácia podľa krvných skupín je mimoriadne populárna najmä v Japonsku. Tam tejto metóde pripisujú skutočný význam. Či už ide o typ zamestnania, výber školy pre deti, chudnutie, ale aj oblasť sexu. Čo v tomto smere o vás prezrádza? A naozaj našu intimitu a vášeň ovplyvňuje to, čo nám prúdi v žilách? Pre niekoho šialené, pre iného životný štýl. 

Krvná skupina A

Áčka sú skutočne rodinne založené typy. Majú radi vo veciach poriadok a potrebujú, aby všetko do seba zapadalo a malo zmysel.

Neprehliadnite: 5 vecí, na ktoré muži v posteli nedajú dopustiť: Takto sa pre nich stanete ozajstnou bohyňou

Rovnako konzervatívni sú aj v oblasti sexu. Nedajú dopustiť na klasiku v podobe misionára, doprajú partnerovi nehu a prioritne pri sexe myslia na svoju polovičku. 

Krvná skupina B

Bohémski, nespútaní, vášni, extrovertní, milujúci dobrodružstvá a nové výzvy. Presne takí sú ľudia so skupinou B v posteli. Chcú a potrebujú stále niečo skúšať, nudiť sa pri nich rozhodne nebudete.

Treba si však na nich dať pozor, lebo niečo iné pre nich znamená sex a niečo iné láska. Takže sa môže stať, že vášnivé noci si nebudú užívať len vo vašom náručí. 

Krvná skupina AB

Hoci v živote sú veľmi emoční, kreatívni a dobrodružní, v spálni preferujú racionálnosť. Dominanciu prenechávajú vtedy skôr na partnera a očakávajú od neho, že ich touto oblasťou bude viesť.

Patria k osýchavejším typom a dlhšie im trvá, kým partnerovi začnú v sexuálnej oblasti dôverovať a dovolia mu niečo viac. 

Krvná skupina 0

Pre nulky je živel oheň. A rovnakí sú aj v spálni. Vášniví, ambiciózni, milujú experimentovanie, no zároveň si radi užívajú na viacerých "frontoch" naraz.

Prečítajte si: Vášnivá noc s touto ženou sa premenila na nočnú moru: Keby som to vedel, nikdy by som s ňou nešiel do postele

Čiže ak s nimi plánujete viac ako len jednu noc, na toto si radšej dajte pozor. Veci je dobré si s nimi vyjasniť hneď na úvod. Vôbec sa totiž touto svojou záľubou netaja. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe