Presunúť na hlavný obsah

Vášnivá noc s touto ženou sa premenila na nočnú moru: Keby som to vedel, nikdy by som s ňou nešiel do postele

Partnerské vzťahy

Neveril som, čoho sú niektoré ženy schopné. Až kým som nestrávil jednu noc so ženou, ktorá mi potom zo života robila čisté peklo.

Bol som svojej žene neverný a bola to najväčšia chyba v mojom živote. Vráťme sa ale na začiatok, ako k tomu vôbec prišlo. V jeden večer som mal náladu pod psa. Vplyvom pandémie som prišiel o biznis, ktorý som si budoval desať rokov a tlak zo strany manželky bol obrovský. Nechcem sa však vyhovárať a to, že som podľahol tejto žene, o ktorej bude reč, bola ešte raz, osudová chyba. 

Čítajte tiež: Najnudnejšie ženy v posteli: Muži prezradili, ktoré patria po jednej strávenej noci do kategórie nemám záujem

Chytil som sa do pasce

Napísala mi na sociálnej sieti. Bola milá, zhovievavá a nesmierne sexi. Dvorila mi a obdivovala ma. Náklonnosť, akú ku mne prejavovala, som nepocítil už pekne dlho a samozrejme, ako každému mužovi, aj mne to robilo dobre a začala mi jej prítomnosť čoraz viac chýbať. Aj keď len na sociálnej sieti. Neskôr sa to začalo stupňovať a musel som sa s ňou stretnúť. 

Pozval som ju na drink a bolo nám spolu tak dobre, že sa mi vôbec nechcelo ísť domov. Vlastne som v ten moment ani nevedel, že som ženatý. Cítil som sa ako slobodný. Možno práve kvôli nezhodám s manželkou a celkovo z dlhodobej frustrácie. Potreboval som rozptýlenie. 

Skončili sme u mňa na byte, ktorý bežne prenajímam, ale v čase pandémie bol voľný a tak to bolo jediné miesto, kde sme spolu mohli stráviť večer. Bolo to presne to, čo som potreboval a za posledný čas som sa necítil tak vzrušene a príjemne zároveň. Keby som však vedel, čo ma po tejto noci čaká, nikdy by som jej neponúkol, aby sme išli ku mne na byt. Chytil som sa do pasce. Tak rýchlo a ľahko, ako to len šlo. 

Začala ma vydierať 

Bral som to ako rozptýlenie. Na ďalší deň po tom, ako sme spolu strávili noc, zo mňa všetko opadlo a už som nemal nutkanie sa s touto ženou kontaktovať ani stretávať, hoci to bola perfektná noc plná vášne a pôžitkov. 

Ona však mala iný zámer. Táto mladá slečna mi poslala správu, v ktorej sa priamo začala dožadovať peňazí za to, že bude pred mojou manželkou mlčať. Vyhrážala sa mi, že pokiaľ jej nedám istú sumu, jednoducho jej povie pravdu. Nechcel som riskovať manželstvo a tak som jej zaplatil to, čo chcela a chcel som mať pokoj. Pár dní bolo ticho, ale potom sa ozvala znovu. 

Povedala mi, že sa do mňa zamilovala a to, že mám manželku, som jej nepovedal. Cítila sa dotknutá a ako „odškodné“ chcela ďalšie peniaze. To už mi prišlo zvláštne a nechcel som jej ich zaplatiť, ale robila scény a tak som ju umlčal ďalšou splátkou. A takto to pokračovalo ďalej s tým, že dnes je to už takmer rok, čo jej platím za to, aby bola ticho a nemá to konca. 

Neprehliadnite: Ako často by sme mali mať sex? Odpoveď vás prekvapí!

Neviem z tohto začarovaného kruhu von

Neviem z tohto začarovaného kruhu von a nechcem sa priznať manželke. Nechcem ju raniť a ani ohroziť naše manželstvo. Bola to tá najväčšia chyba, akej som sa v živote dopustil, ale čas vrátiť späť neviem. Táto slečna je zrejme prefíkaná a takto si vždy vyhliadne svoju „obeť“. Muži jej potom platia za to, aby bola ticho. Má to dobre premyslené, ale čo teraz s tým? Dokedy sa to bude ťahať a má to vôbec nejaký koniec? Alebo som urobil chybu hneď od začiatku, keď som jej začal platiť, pretože akonáhle prestanem, tak či tak sa to dozvie moja manželka. Akurát, že ešte s tým rozdielom, že som na ňu utratil nemalú sumu...

- Najčítanejšie -