Presunúť na hlavný obsah

5 vecí, na ktoré muži v posteli nedajú dopustiť: Takto sa pre nich stanete ozajstnou bohyňou

Partnerské vzťahy

Vnímanie intimity, v pohľade muža a ženy sa mnohokrát líši. Po čom však naše polovičky naozaj túžia? Nám sa to podarilo zistiť priamo od nich.

Ak túžite po symbióze a spokojnom zväzku, čítajte ďalej. Eliminujete aj pravdepodobnosť, že by vám toho vášho drahého odlákala nejaká iná! Muži totiž sex milujú a jednoducho v ňom niektoré veci, od vás prirodzene očakávajú. Čo je pre nich kľúčové?

1. Sex musí byť prirodzený a nenútený

Je vedecky dokázané, že muži, ktorí majú sex pravidelnejšie, dokážu oveľa ľahšie zvládať stresové situácie, sú pokojnejší a vyrovnanejší. No chcú aby sex bol úplne prirodzený a nenútený.

 

"Neznášam baby, ktoré sa stále na niečo hrajú. Neustále, chcú byť IN, sexi. Dokonca aj v posteli. Áno, vyzerá to dobre. Ale tak na jednu noc. Inak sú väčšinou tieto ženy nepoužiteľné. Aspoň ja mám takú skúsenosť. Lebo sa neustále kontrolujú, nezaujíma ich to čo pri tom cítime my a sústredia sa na seba. Sex je pre mňa aj o pocitoch a vyznaniach," hovorí sa 32-ročný Šimon.

2. Snažte sa vizualizovať svoje túžby

"Vaša predstava o sexe sa v zásade väčšinou líši, od tej našej. To mi verte. Ak sa aj bavíme o rýchlom alebo nežnom sexe, málokedy sa totiž zhodneme v tom, čo je pre toho druhého ideálne. Preto nám to radšej konkrétne opíšte a ukážte."

"A hlavne nehanbite sa pri tom. My to tiež radi urobíme, len potrebujeme vedieť, že to aj chcete počuť a budete to potom s nami aj skúšať v spálni," hovorí 30 - ročný Dano.

3. Prejavujte záujem

"Zaujímajte sa o nás. Doprajte nám pocit, že po nás túžite. Chceme vedieť, že vás priťahujeme. Nielenže to povyšuje naše ego, ale berieme to ako nevyhnutnosť," prezrádza 31 - ročný Ján.

Prečítajte si: Dnešné dvadsiatky sú úplne niekde inde: Muži prezradili, aké sexuálne praktiky na nich použili, aby si získali ich pozornosť

4. Experimentujte s nami

"Nie je nič horšie, ako ženy, ktoré sex s nami nebaví. Mal som niekoľko takých priateliek a bol to obrovský problém. Nechceli skúšať nové veci, nebavila ich klasika, jednoducho nič. O experimentoch nehovoriac."

"My v sexe chceme skúšať nové veci, je to pre nás niečo ako prekonávanie výziev. Sex na netradičných miestach, nové polohy, áno aj anál, to všetko je pre nás dôležité. A ak to nedostaneme doma, hľadáme to inde," pridáva sa 34 - ročný Richard.

5. Noste podväzky a sexi čipku 

"Áno sexi bielizeň dokáže zázraky. Je to príťažlivé, vzrušujúce a dáva to dobrodružstvu v spálni, nový rozmer. Len mám pocit, že sa na to akosi zabúda.

Prvý mesiac vzťahu to ženy berú ako samozrejmosť, no potom z toho upúšťajú. Je to chyba. Ak sa toho budete držať, verte, že v našich očiach budete ozajstnou bohyňou," uzatvára 28 - ročný Jakub.

 

- Najčítanejšie -