Presunúť na hlavný obsah

Výhody so vzťahu s mladším mužom. Prečo randiť so zajačikom?

Sex a vzťahy

Vraví sa, že láska nepozná vek. Napriek tomu je mnoho žien odsudzovaných preto, že chodia s mladším mužom. V skutočnosti to má však niekoľko výhod!

Viac si vás váži

Či veríte či nie, mať staršiu cenu je pre mužov akoby získali trofej. To však neznamená, že hneď po tom, ako s vami skočia do postele, sa od vás dištancujú, práve naopak. Ak sa im podarilo zbaliť staršiu ženu, väčšinou je to dôkaz toho, že sú nielen príťažliví a schopní, ale zároveň intelektuálni - nakoľko je všeobecne známe, že ženy dospievajú skôr ako muži. Takýto partner sa na vás bude pozerať s rešpektom a práve preto by vám nikdy nemal dať pocítiť, že ste niečo menej než on, práve naopak. Váži si vás a vie, že máte za sebou často krát viac, než on - a aj keď by muži mali preukazovať úctu všetkým ženám, je faktom, že tým starším ju preukazujú o čosi viac, nakoľko ich obdivujú.

Prečítajte si: Čo si skutočne myslia muži: Toto sú chyby krásy, ktoré trávime ťažko

Energia

Komu by sa páčilo byť po boku znudeného muža, ktorý nemá žiaden zápal pre vzťah? Práve to sa podľa prieskumov nestáva až tak často vo vzťahoch s mladším mužom, ktorí majú viditeľne viac energie, než ich starší rovesníci. Spoznáte nových ľudí, začnete chodiť na akcie, o ktorých ste si mysleli, že sú už dávno za vami a opäť si začnete užívať život na plné dúšky. Je teda dosť možné, že vám o niekoľko rokov mladší partner prinesie do života obrovské množstvo energie a vietor, ktorý vás nielenže omladí, ale zároveň urobí aj šťastnejšou a spokojnejšou. A o tom by mal vzťah byť!

Viac starostlivosti

Keď je váš partner mladší, pochopiteľne sa snažíte najlepšie vyzerať aj vy - a tak sa o seba staráte o čosi viac, než doteraz. Samozrejme, každá žena by sa mala zaujímať o to, ako vyzerá a čo robí pre svoje telo, no je faktom, že často krát nás k tomu motivuje práve naša polovička, pri ktorej túžime vyzerať čo najlepšie. Po boku zajačika sa tento efekt ešte znásobí a my vám garantujeme, že už po niekoľkých mesiacoch budete sama vyzerať o čosi mladšie. Nie nadarmo sa vraví, že páry sa na seba začnú podobať a ruku na srdce - kto by nechcel omladnúť o tých pár rokov?

Neprehliadnite: Dieťa zmení všetko: Hoci mnohí veria, že dieťa dokáže zachrániť vzťah, ja som zistila, že je to veľký omyl

- Najčítanejšie -