Presunúť na hlavný obsah

Túžite po stabilite, vernosti? Hoci láska nerobí vraj rozdiely, tieto znamenia sú na také vzťahy stvorené

Partnerské vzťahy

Keď túžite po harmonickom a idylickom vzťahu, ktorý bude založený na dôvere a vernosti, potom by ste sa možno mali pozrieť aj na to, v akom znamení sa váš drahý, narodil. Dokáže to totiž veľa prezradiť, o jeho oddanosti voči vám.

Nevera je vo vzťahu jednoducho taký ten pomyselný strašiak, niečo, čo žiadna z nás nikdy nechce zažiť. To že váš partner hľadá útechu v náručí, či spálni inej, bolí za každých okolností. Pozrite sa spolu s nami, ktoré znamenie zverokruhu, patrí jednoznačne medzi to najstabilnejšie a najvernejšie.

Ak takého muža máte po svojom boku, predsa len môžete byť pokojnejšia. Samozrejme, istá si nemôžete byť 100% nikdy, no pravdepodobnosť nevery je tu oveľa menšia. 

Ak ste si vybrali za svoju životnú lásku, osobu narodenú v znamení Panny, máte vyhraté

O mužovi v znamení Panny sa dá smelo vyhlásiť, že patrí jednoznačne k najgalantnejším a najelegantnejším znameniam zverokruhu. Potrpí si na kvalitu. A to vo všetkom. Nielen však po materiálnej stránke, ale aj tej emocionálnej. Citová väzba je pre nich veľmi dôležitá. 

Čítajte tiež: Najnudnejšie ženy v posteli: Muži prezradili, ktoré patria po jednej strávenej noci do kategórie nemám záujem

Títo muži sa o seba starajú, sú veľmi pestovaní, záleží im na tom, aby vždy pôsobili upravene a sexi. Ich požiadavky však nezostávajú len napovrchu. Sú silní, pracovití a húževnatí. Majú sami od seba veľké očakávania a vždy sa všetko snažia dotiahnuť do úspešného konca.

Neprehliadnite: Ako často by sme mali mať sex? Odpoveď vás prekvapí!

Špecifický je aj ich vzťah voči ženám. Bývajú starostliví, záleží im na šťastí a blahobyte svojej polovičky. Preto urobia čokoľvek, len aby vás videli spokojnú.

Budú vás rozmaznávať, zahŕňať komplimentami, drobnými milými gestami. Navyše sú veľmi vášniví a v neposlednom rade verní. Ak sa naozaj zaľúbia, je to pre nich doslova sväté. Chcú aby sa ich partnerka cítila milovaná a urobia preto všetko. Ak vás teda ľúbia, za inou sa síce možno obzrú, no môžete si byť istá, že to zostane len pri pohľade.   

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe