Presunúť na hlavný obsah

Keď sa zabúda na predohru, je to problém, zhodujú sa muži: Prečo je pre nich taká dôležitá?

Partnerské vzťahy

Hoci sa predohra vždy skôr skloňuje so ženami, pre mužov je neuveriteľne dôležitá. Prečo je to tak, nám prezradili oni sami. Niektorými výrokmi, budete zrejme prekvapené.

Áno, je to tak. Muži skrátka milujú predohru. Hoci to mnohí, nehovoria nahlas. Ale rovnako ako my ženy, ju majú naozaj radi. A dokonca, ak ju nemajú, považujú to za problém. Pozrite sa, čo pre nich znamená a ako by v ich ponímaní mala vyzerať. 

Sex s predohrou je oveľa intenzívnejší

"Pre mňa osobne je predohra nevyhnutnosť. Dokáže ma totiž dostať do úplne inej dimenzie a týmpádom aj samotný sex. Je to všetko o tom ako sa človek cíti a čo potrebuje. Ja som mal zrejme šťastie na frajerky, lebo vždy mi bola dopriata bez toho, aby som sa jej dožadoval."

"Páči sa mi ak ma žena masíruje, mám rád éterické oleje, bozky, nežnosti. A podľa mňa chlap, ktorý tvrdí, že to nepotrebuje, si to len nechce priznať. Mnohí si totiž myslia, že to uberá z mužnosti. No ani náhodou, spýtajte sa mojej polovičky," prezradil 29 ročný Emil.

"Predohra je niečo čo si dokážem užiť, ale nie je pre mňa nevyhnutnosťou pri každom sexe. Aj keď musím uznať, že s ňou je sex oveľa intenzívnejší. No občas to mám rád vo forme rýchlovky, záleží to od situácie," hovorí 28 ročný Igor. 

Neprehliadnite: Ako často by sme mali mať sex? Odpoveď vás prekvapí!

"Je pravda, že ak mám stabilnú partnerku, vtedy si na predohru potrpím. Pri jednorazovkách je mi to jedno. Ak totiž niekoho milujete, záleží vám na detailoch. A pre mňa predohra o detailoch je. Ide o to, aby ste spoznávali toho druhého na inej úrovni, vnímali jeho reakcie a boli si bližšie,"  dodáva 33 ročný Patrik. 

Je podľa Vás, predohra pre mužov dôležitá?

spolu hlasovalo 304 ľudí

- Najčítanejšie -