Presunúť na hlavný obsah

Čo si skutočne myslia muži: Toto sú chyby krásy, ktoré trávime ťažko

Sex a vzťahy

Vraví sa, že keď je niekto ten pravý, miluje vás za každých okolností. Nepochybne na tom pravdy niečo je, no na čo zbytočne pokúšať? Toto sú veci, ktoré muži považujú za vyslovene nepríťažlivé

Neupravené nechty

Aj keď sa to zdá ako maličkosť, verte nám - pozorný muž si na vás všimne všetko - od toho, aký máte účes až po to, či máte upravené nechty. Netvrdíme, že musíte mať každý deň tip top manikúru, no pokiaľ si okusujete nechty alebo si na nechtoch nechávate olúpaný lak, máme pre vás zlú správu. Muži to nielenže považujú za nepríťažlivé, zároveň to niektorým z nich dvíha žalúdok. Upravené nechty sú totiž síce nenápadnou, no dôležitou vizitkou ženy. Práve dotyk je totiž jedným z hlavných prejavov nežnosti, nezabúdajte. Ak si myslíte, že si to muž nevšimne, skúste sa zamyslieť nad tým, koľkokrát denne svojmu partnerovi niečo podáte alebo niečo vysvetľujete výraznou gestikuláciou.

Prečítajte si: Ako často by sme mali mať sex? Odpoveď vás prekvapí!

Kilá navyše

Nie je žiadnou tragédiou, ak počas vzťahu priberiete. Niektorí to dokonca považujú za akúsi skúšku vzťahu, nakoľko sa ľudské telo vyvíja a mení počas celej našej existencie. Je samozrejme úplne v poriadku, ak máte obdobie, kedy ste viac pri sebe. Pre mužov nie je dôležité to, akú váhu má žena ako skôr fakt, ako sa o svoje telo stará. Nemusíte drasticky chudnúť, dôležité je, aby ste skôr spevňovali a vaša polovička videla, že ste pri ňom ''nezleniveli''. Už odjakživa totiž panuje akási povera, ktorá tvrdí, že ženy sa po tom, ako si s nimi začnete vážnejší vzťah, prestanú zaujímať o svoj výraz a z krások sa tak stanú nevýrazné šedé myšky. Nezabudnite na to a aj keď sa na vašej váhe objaví veľké číslo, milujte sa stále rovnako a doprajte svojmu telu len to najlepšie. Samozrejme, to znamená aj pravidelný pohyb.

Zažltnutý úsmev

Jednou z najkrajších vecí, ktoré si na nás automaticky všimne každý muž, je náš úsmev. Ak máte problémy s tým svojim kvôli domnienke, že sa vám nepáči, nebuďte príliš sebakritická! Muži milujú usmievavé dievčatá a je dokonca preukázané, že ľudia, ktorí sa úprimne smejú, vyžarujú dobrú energiu a vytvárajú skvelý dojem. Dôležité je však to, aby ste sa o svoje zuby aj príkladne starali - pravidelné čistenie zubov a dentálna hygiena by mali byť povinnou jazdou. Dávajte si však pozor aj na nápoje, ktoré veci, ktoré zuby zafarbujú a dokonca vytvárajú nepríjemný zápach - napríklad káva či cigarety. 

Neprehliadnite: Niektoré veci muži nikdy nedokážu akceptovať: Ak chcete mať harmonický vzťah, tohto sa vyvarujte, tvrdia odborníci

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe