Presunúť na hlavný obsah

Vymakajte si postavu podľa známych Sloveniek. Ako dosiahnuť božské telo Veroniky Nízlovej či Dary Rolins?

Slovenské celebrity

Nový rok je už pomaly, ale isto v plnom prúde a nalejme si čistého vína - väčšina z nás žien si priala, aby so sebou a svojou postavou bola čo najviac spokojná. Nech je vám motiváciou toto trio speváčok, ktorým postavičku možno nepochybne závidieť.

Veronika Nízlová

Speváčka Veronika má naozaj krásnu ženskú postavu. Napriek tomu, že má tie správne ženské tvary, si svoj pás a nohy udržiava štíhle - a ruku na srdce, to jej nejedna závidíme! Za dobrú postavu vďačí z veľkej časti genetike, ale zároveň svojmu životnému štýlu. Ak však čakáte, že Veronika sa mučí hladovkami, ste na omyle. „Myslím si, že všetko treba s mierou, nič netreba preháňať. Hlavne je najväčšia hlúposť hladovať, ja sa vždy dobre najem. Niekedy si doprajem aj nezdravé jedlá, respektíve kalorické bomby - aj také treba. A samozrejme pohyb  aspoň 2-3 krát do týždňa si zacvičiť,'' prezradila pre náš web Veronika s tým, že má doma spinningový bicykel, na ktorom jej čas stále rýchlo ubehne aj vďaka obľúbeným pesničkám. Práve to je skvelým tipom pre všetky ženy, ktoré sa svoju postavu snažia zmeniť - robiť všetko s čo najväčšou radosťou a láskou. „Samozrejme cez večer nevyjedať! Inak cez deň si dám aj sladké,'' dodala speváčka.

Prečítajte si: Aj rok 2021 sa nesie v radostnom očakávaní. K týmto známym tváram priletí už onedlho bocian

Emma Drobná

Obľúbená speváčka sa môže pýšiť peknou modelkovskou postavou. Napriek tomu, že je štíhla, však aktívne športuje - čo sa odráža na celkovom vzhľade. Beh na bežiacom páse, v prírode či prípadné bicyklovanie Emma spojila s užitočným. Tento čas trávi napríklad so svojím partnerom Filipom Šebom, ktorý sa taktiež aktívne venuje športu. Možno to je práve Emmin návod na to, ako sa prinútiť vytrvať v cvičení či iných športových aktivitách v prípade, že sa vám nechce. Nájdite si sparing partnera, ktorý vás bude nielenže motivovať ale zároveň sa na každé cvičenie s ním budete tešiť. A možno už za pár týždňov sa budete pýšiť postavou, akú má víťazka Superstar.

Dara Rolins

Tomu, že azda najdlhšie pôsobiaca slovenská speváčka oslávila o necelé dva roky 50tku, zrejme neverí nikto. Niet sa čomu čudovať, Dara aj v strednom veku strčí do vrecka o polovicu mladšie ženy. Nie je to však len o náhode či dobrej genetike. Speváčka si svoju postavu tvrdo vydrela a už niekoľko rokov žije aktívnym životným štýlom, ktorý zahŕňa pravidelnú jógu, posilovanie či beh. Na otázku, ako je možné, že ma takúto postavu, už niekoľkokrát fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete odpovedala. Stále sa jej tipy, ktoré si žiadali mnohé ženy, točili okolo dvoch najdôležitejších veciach - spomínaného pohybu a zdravej, vyváženej stravy. Pýtate sa stále dookola ako to robím, nejem hlúposti! Pečivo ani sladké. Nejem to takmer vôbec,'' priznala na Instagrame s tým, že je pravdou, že v tomto veku si už dáva na váhu pozor aj ona. ,,Myslím, že zrelá žena by mala byť na seba prísnejšia. V prípade, že rieši postavu a túži po vyrysovanom tele,'' dodala Dara a aj práve vďaka svojmu zásadovému režimu má dnes pevné telo.

Neprehliadnite: Tajné priania slovenských osobností. Čo tohto roku chce zmeniť Daniela Hantuchová či Ivana Gáborík?

- Najčítanejšie -