Presunúť na hlavný obsah

Skincare podľa Dary Rolins: Pozrite sa, na čo nedá sympatická speváčka dopustiť

Slovenské celebrity

Táto žena hádam objavila elixír mladosti. Obľúbená speváčka Dara Rolins zreje do krásy. Pozrite sa, čomu za to vďačí a na čo nedá vrámci starostlivosti o pleť dopustiť.

 

Prirodzená krása stojí na maličkostiach, no občas jej treba aj dopomôcť

Je úspešná, krásna, milá, pokorná a svojim extravagantným štýlom a odvahou si získala obdiv mnohých žien. Speváčka Dara Rolins patrí jednoznačne medzi naše fashion ikony a vyzerá ako kráľovná. Navyše je jednou z najvýraznejších osobností slovenského showbiznisu. Čomu vďačí za to, že sa rokmi nemení a stále pôsobí ako dievčatko? Inšpirujte sa jej skincare rutinou, ktorú si zamilujete.

Coco Chanel povedala: "Tvár, ktorú vám príroda nadelila, budete mať do dvadsiatich rokov. Je iba na vás ako budete vyzerať, keď budete mať päťdesiat." 

A tohto pravidla sa drží aj známa kráska. Bez starostlivosti to jednoducho nejde. Zamerajte sa na to, aby ste pleti dopriali naozaj to čo v danom veku potrebuje. Samozrejmosťou je pravidelná vyvážená strava, hydratácia zvonka aj zvnútra. Na to rozhodne nezabúdajte. Pretože všetko, so všetkým súvisí. 

Dara nedá dopustiť na krémy na vyhladenie pokožky a elimináciu vrások. "Ampulky na vyhladenie, vypnutie, omladenie pleti a do tretice tzv. trial kit hydrating, set na odlíčenie, vyčistenie a hydratáciu pleti." To všetko navyše používa od slovenskej kozmetickej značky, takže podporuje aj lokálny produkt, čo sa v dnešnej dobe, hádam viac ako kedykoľvek predtým, počíta.

Rozhodne pri pleti nenechávajte nič na náhodu a dôkladne jej venujte pozornosť. Uvidíte, že sa vám to vráti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

 

Prečítajte si: Tričká vyrobené z morských rias. Zoznámte sa s ekologickou značkou Pangaia, ktorá ovláda módny priemysel 

Nezabúdajte na rituály

Občas je tiež fajn a prospešné, zveriť sa do rúk odborníkom, ktorí presne vedia, čo pokožka potrebuje. Navyše touto cestou jej dokážete dodať potrebné živiny a vitamíny oveľa intenzívnejšie.

"Priznám sa, kozmetické služby využívam dosť nepravidelne a nie tak často, ako by som mala. V tomto smere som dosť nesvedomitá. Na doporučenie kamarátky som vyskúšala túto zlatú masku. Ide o ošetrenie, ktoré pôsobí do hĺbky a dáva pleti tzv. “red carpet look” Pleť sa krásne rozjasní."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Neprehliadnite: Naty Kerny o vegánstve, ekológii a práci influencerky: Ako sa snaží prispieť ku krajšiemu svetu? 

Takže pokiaľ chcete pokožke naozaj dopriať všetko čo treba, raz za 6-8 týždňov, skúste navštíviť aj kozmetičku. Taký malý wellness potrebuje nielen naše telo, ale aj pleť. Ideálne je zachovať si vrámci starostlivosti rituály, ktorým ste verná. Je fajn nemiešať rôzne druhy značiek produktov, nakoľko by mohlo prísť pri strete rôznych látok ku kontraindikácii. A nezabúdajte, že menej je viac, platí, tak ako vo všetkom, aj v tomto prípade.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

- Najčítanejšie -