Presunúť na hlavný obsah

Zo šiat do pohodlného eko oblečenia. Teplákom už podľahla Jasmina Alagič či Dominika Cibulková

Slovenské celebrity

Myslia nielen na pohodlie, ale aj ekológiu. Značka Pangaia, ktorá momentálne patrí medzi najpopulárnejšie udržateľné značky na svete, sa dostala aj k nám na Slovensko. Niekoľko kúskov už hrdo reprezentujú aj naše známe tváre.

Soňa Skoncová 

Známa moderátorka a podnikateľka sa momentálne nachádza v radostnom očakávaní. Spolu so svojím dlhoročným partnerom Robom Reisom totiž očakávajú príchod prvého potomka. Možno práve preto volí Soňa v poslednom čase najmä pohodlné outfity. Jednou z možností, ktorú ihneď využila, bola práve tepláková súprava Pangaia. Soňa si ju objednala vo fialovej farbe, ktorá síce nepristane každému - no na nej vyzerá viac než dobre. Čo myslíte?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Alena Pallová

Celebritná doktorka trávi väčšinu svojho času v elegantných, štýlových šatách. Raz za čas však aj ona spraví výnimku a fanúšikom sa ukáže v pohodlnom, domácom oblečení. Nebola by to však ona, ak by aj teplákový outfit skvelo nedoladila na prvý pohľad možno netradičnou kombináciou - rifľovou bundou a elegantnou kabelkou. Výsledný efekt je však perfektný.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dr. Pallova Alena (@alenapallova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dr. Pallova Alena(@alenapallova),

Prečítajte si: Tričká vyrobené z morských rias. Zoznámte sa s ekologickou značkou Pangaia, ktorá ovláda módny priemysel

Jasmina Alagič

Moderátorka a manželka rapera Rytmusa sa svoju teplákovú súpravu rozhodla prevetrať na rodinnom výlete. Podobne ako Alena, aj ona si zvolila za doplnok oversize rifľovku. Celý imidž doplnila nápaditým účesom, ktorý jej ubral minimálne pár rokov. Takýto štýl Jasmine mimoriadne pristane a niet pochýb o tom, že aj ona sa v ňom cíti najlepšie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

Sisa Križanová

Influencerka, podnikateľka a bývalá modelka sa vo športovom oblečení cíti ako doma. Väčšina outfitov, ktoré vystrieda, sa práve nesú v športovom-elegantnom štýle, a tak keď sa na trhu objavila ekologická značka športových súprav, nikto nemohol ani len pochybovať, že Sisa si minimálne jeden kúsok zadováži. „Neviem, či je to cool alebo nie.. ale ja tepláky milujem a tieto predražené obzvlášť,'' napísala k fotke, na ktorej má na sebe khaki komplet. A my len pripomíname, že drahšia je najmä kvôli svojmu zloženiu - Pangaia totiž vznikla z prírodných materiálov, akými sú napríklad morské riasy a k prírode je 100% šetrná.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa SISA_K®️ (@sisa_kr),

Neprehliadnite: Naty Kerny o vegánstve, ekológii a práci influencerky: Ako sa snaží prispieť ku krajšiemu svetu?

Dominika Cibulková

Naša bývalá športová reprezentantka Dominika Cibulková je veľkou milovníčkou módy. Ako správny fanúšik tohto odvetvia si aj ona zadovážila značkovú súpravu - a to hneď v dvoch farbách. Zdá sa, že podobný vkus majú aj jej najbližšie kamarátky, medzi nimi aj Zuzana Šebová, Natália Selveková či Barbora Franeková, ktoré si súpravu taktiež zakúpili. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Redaktorka a moderátorka si momentálne užíva čas na materskej so svojou dcérkou Sárou. Nepochybne tak práve preto volí čo najpraktickejšie oblečenie. Vo svetlo-modrej teplákovej súprave sa však okrem domova vybrala aj na výlet do Tatier a napriek tomu, že sa nejako špeciálne na túru nechystala, pôsobila štýlovo a vkusne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika Cifrová Ostrihoňová (@veronikaostrihonova),

- Najčítanejšie -