Presunúť na hlavný obsah

Beauty rutina missky Leony Novoberdaliu: Rada, ktorú dostala od matky je dôležitá pre všetky ženy

Slovenské celebrity

Úradujúca Miss Slovensko Leona Novoberdaliu nám prezradila svoje tipy na starostlivosť o pleť. Čo všetko zahŕňa jej beauty rutinu?

Víťazstvo v súťaži krásy Miss Slovensko bolo pre Bratislavčanku Leonu Novoberdaliu skutočným splneným snom. Sympatickú blondínu sme tentorkát vyspovedali na tému beauty rutina. Ako sa o seba stará? 

Ako veľmi je pre teba dôležité dodržiavať dennú beauty rutinu? Potrpíš si na rituály s tým spojené?

Popravde, je to pre mňa veľmi dôležité, na svoju pleť si skutočne potrpím. Moja pokožka je veľmi suchá a citlivá. Vyžaduje si teda samozrejme veľa času, ale je to jednoduchšie, keď to vnímate ako každodennú chvíľku pre seba, neberiete to skôr ako povinnosť, ale radosť. S takýmto spôsobom pristupujem k samotnej starostlivosti aj ja. 

Prvým krokom každé ráno je čistenie pleti. Použijem hydratačný čistiaci gél, tonikum a nasleduje hydratačný krém. Počas slnečných dní si vždy nanášam pod makeup krém so SPF. Večer si pleť čistím opäť dvojfázovo a nakoniec použijem termálnu vodu v spreji. Potom aplikujem hyaluronové sérum a po jeho vstrebaní si nanesiem už iba hydratačný krém. Svojej pleti doprajem každý deň aj masáž s face rollerom. Využívam ho aj na vmasírovanie pleťových produktov.

Prečítajte si: Rozhovor s Nikol Švantnerovou: Známa misska spustila fitness aplikáciu, vďaka ktorej môžete mať aj vy takúto figúru

Bez ktorých 3 produktov neurobíš krok?

Termálna voda v spreji, kyselina hyaluronová, hydratačný krém/sérum.

Ktoré beauty procedúry sa ti overili a máš ich najradšej?

Moju pleť by som neoznačila ako problematickú, jediné, čo ma trápi, je nedostatok hydratácie. Preto procedúry, ktoré vyhľadávam sú vždy hydratačné.

Spomenieš si na nejaké rady, ktoré si dostala od matky, babičky v tomto smere?

Pamätám si na ich radu, že cesta za peknou pleťou vedie cez spánok a hydratáciu. Vždy zdôrazňovali, aby som používala krémy ráno aj večer. A odporúčali mi nedotýkať sa tváre rukami.

Mohlo by vás zaujímať: 3 beauty tipy od hollywoodskych špecialistov: Toto sú tajomstvá krásy známych hviezd

Líčiš sa každý deň, alebo len príležitostné?

Líčenie je pre mňa už prirodzené, zaberie mi to málo času. Dni, keď nemám žiadne dôležité stretnutia, používam iba maskaru a lesk na pery. Počas víkendov nechávam moju pleť oddýchnuť.

Rada skúšaš kozmetiku, alebo si roky verná jednej overenej klasike?

Mám moje overené “klasiky”, ale rada skúšam aj nové veci. Starostlivosť o pleť sa neustále inovuje a prichádzajú nové a vylepšené metódy ako pomáhať svojej pleti aj z pohodlia domova.

Neprehliadnite: Beauty rutina Marilyn Monroe: Toto robila pre svoje telo a kopírujú to aj o dekádu mladšie krásky

- Najčítanejšie -