Presunúť na hlavný obsah

Farby na vlasy, ktoré dominujú tejto sezóne: Inšpiráciu nájdete na hlavách známych osobností

Slovenské celebrity

Aktuálne trendy vo farbení môžete vidieť aj na hlavách osobností ako Alexandra Orviská, Diana Hágerová či Veronika Vágnerová. Čo dominuje jeseni?

I keď cez leto nechávame svoje vlasy väčšinou žiť voľnejším životom, na jeseň sa takmer každej žene žiada akási zmena. Akési vdýchnutie nového života do vlasov. Ak ste na tom podobne, chcete zmenu, väčšiu či menšiu, môžete sa inšpirovať u známych osobností.

Nedávno sme vám priniesli článok o trendy zostrihu, tentokrát sme si posvietili na farby. Jeseni dominuje trojica týchto. Stačí si len vybrať a pustiť sa do toho. 

Prečítajte si: Účes sezóny, ktorý si zamilovala Dominika Cibulková a ďalšie známe tváre: Ako ho nosiť?

Karamel

Ak sa necítite na veľkú zmenu, ale napriek tomu sa vám žiada akosi oživiť svoje pramene, vyskúšať môžete karamelový melír. Hodí sa do tmavších aj svetlejších vlasov a pristane aj ženám s tmavšou pokožkou. Ak máte stále letné opálenie, práve tento účes ho ešte o niečo viac zvýrazní. Po tomto odtieni siahla napríklad Alexandra Orviská. V jej prípade pôsobí veľmi prirodzene - ako by slnkom pobozkané.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

Ak chcete intenzívnejšiu zmenu, vyskúšajte mix karamelu a ryšavej farby. Tento experiment radšej nerobte doma. Skôr sa zverte do rúk coloristom, ktorý vedia namiešať odtieň ako stvorený pre vás. Môžete zvoliť len jemné prelivy, ale rovno tak si aplikovať farbu na celé vlasy. Ak máte tzv. myšací odtieň vlasov, takáto farba ich zvýrazní a urobí z vás nového človeka.

Zvýraznenie prirodzenosti

Tie z vás, ktoré vyznávajú prirodzenosť poteší správa, že stále zostala v hre. Najmä pri tmavovláskach s krásnymi sýtymi, hnedými odtieňmi. Hnedá farba navyše pôsobí veľmi luxusne a dokáže z vás vytvoriť pravú femme fatale. Inšpirovať sa môžete misskou Veronikou Vagnerovou, ktorá svoju krásnu prirodzenú hrivu nosí skutočne ako korunku. Nezabúdajte však, že práve pri tejto farbe je vidieť, ako veľmi sa staráte o vlasy. Čím viac lesklejšie a zdravšie sú, tým viac vaša farba vynikne.

Mohlo by vás zaujímať: Tréningy, ktoré ich udržujú vo forme: Slačková aj Verešová majú rovnakú vášeň, Šebestová podľahla exotickému cvičeniu

Sivá myška

Sivý nádych vo vlasoch je v kurze už niekoľko sezón. O jeho obľúbenosť sa pričinili herečky, ale aj vychádzajúce hviezdičky či modelky, ktoré nedajú odtiene sivej vo vlasoch dopustiť. Mix platiny a šedej je hitom aj teraz. Odvážnejšie môžu dokonca vyskúšať preliv platinovej a sivej farby. Ak sa však necítite na túto farbu, pokojne ju vymeňte za platinovú klasiku. Samozrejme, tento trend sa týka len žien so svetlou pokožkou. Veľmi ukážkovo ho možno vidieť na hlave moderátorky Diany Hágerovej a v jemnejšom prevedení aj na topmodelke Michaele Kocianovej

Neprehliadnite: Štýlová aj cez jeseň. Inšpirujte sa outfitmi nádhernej Andrey Verešovej či Dary Rolins

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Hágerová (@dihager),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

- Najčítanejšie -