Presunúť na hlavný obsah

20 najúspešnejších modeliek, ktoré prerazili za hranicami: Slovenky patria medzi najžiadanejšie vo svete a tu je dôkaz!

Modeling

Mladé, krásne a charizmatické! Vďaka ich jedinečnosti a dobrému managemntu sa im podarilo preraziť vo svete modelingu a módy.

Čo majú spoločné Viera Schottertová, Linda Nývltová, Michaela Kocianová, alebo Stan Stanislavová? Všetky začali svoju kariéru súťažou Elite Model Look!

Viac o castingoch: Castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2020: Staň sa modelkou aj ty!

Už vyše takmer 30 rokov je Elite synonymom skvelého managementu slovenských modeliek a súťaž Schwarzkopf Elite Model Look najúspešnejším projektom vyhľadávania nových tvárí. Objavila modelky ako Ivona Hlavatá, Viera Schottertová, Natália Zavillová, Ivana Vančová, Petra Chanátová, Kristína Chrasteková, Linda Nývltová, Adriana Čerňanová, Alena Martanovičová, Denisa Dvončová, Erika Palkovičová, Michaela Kocianová, Michaela Hlaváčková, Sasha Gachulincová, Zuznana Kopuncová, Barbora Brušková, Baya Koláriková, Viki Ortner, Dorota Kullová, Barbora Stanislavová.

Tieto úspešné ženy, ktoré reprezentujú Slovensko, a sú často známejšie v zahraničí ako doma, predvádzali pre tých najprestížnejších návrhárov, či módne domy ako napríklad Karl Lagerfeld, Dolce&Gabanna, Marc Jacobs, Prada, Celine, či Calvin Klein. Objavili sa na titulkách časopisov ako Vogue, Elle, Harper´s Bazaaz, L´officiel, alebo Numbero. Ich tváre ozdobili kampane Miu Miu, Dior, Chanel, Vivienne Westwood, Wonderbra a stovky ďalších.

Ak sa aj ty chceš stať ďalšou slovenskou topmodelkou, príď na casting Schwarzkopf Elite Model Look už koncom  septembra!

- Najčítanejšie -