Presunúť na hlavný obsah

Toto nikdy nesmie chýbať v mojej kabelke: Známe krásky prezradili, čo je ich daily must -have

Slovenské celebrity

Hovorí sa, že kabelka je akýmsi malým oknom, do života ženy. Pozrite sa spolu s nami, čo v nich ukrývajú známe krásky a bez čoho si svoj deň nevedia predstaviť.

Linda Nývltová

"V mojej kabelke vždy nájdete pár vecí, bez ktorých do ulíc nevyrážam. Rozhodne sú to kľúče, kindle e-kniha, peňaženka. V aktuálnej situácii, samozrejme nesmie chýbať aj dezinfekcia na ruky."

"Z beauty produktov je to lipbalm Sugar, hydratačné sérum na pleť s kyselinou hyalurónovou a slnečné okuliare SALT,"  hovorí očarujúca topmodelka Linda Nývltová.

Prečítajte si: Ako sa spoznali šoubiznisové páry? Monika Bagárová s Makhmudom na Instagrame a čo ďalšie dvojice?

Simona Brnová

Aj nádherná podnikateľka a dvojnásobná mama, Simona Brnová, nás nechala nahliadnuť do svojej kabelky a prezradila ženské tajomstvá. Teda to, čo v nej ukrýva. "Mám rada menšie kabelky, kde sa mi zmestí presne to, čo potrebujem. Samozrejme sa nezaobídem bez peňaženky a kľúčov, ďalej nosím so sebou môj obľúbený parfum, balzam na pery a v dnešnej dobre už neodmysliteľnou povinnou výbavou sú aj rúška a dezinfekčný gél."

"Vždy mám so sebou niečo malé, keď ma prepadne hlad alebo mám len chuť na nejakú maškrtku. Tak sa snažím vždy siahnuť po niečom zdravom a v tomto prípadne je voľba jasná. Milujem výrobky od Powerlogy a táto čokoláda je naozaj dokonalá. Stačí malý kúsok a viem, že som si dala niečo aj keď sladké, no zdravé."

"A v kabelke nosím aj “zázračné kamene” od mojich synov. Chránia ma a dávajú mi silu. Sú to také moje malé talizmany."

Vladimíra Marcinková

"V tejto dobe je súčasťou každej mojej kabelky náhradné rúško a antibakteriálny gél. Ako čerstvá mama trojtýždňovej dcérky, som vymenila malú kabelku za väčšiu, kde sa mi vojdú plienky, cumlík a ďalšie drobnosti pre malú, podľa toho kam máme namierené. Zvykám si na prebdené noci a kruhy pod očami zachraňujem hydrogélovou maskou pod oči, ktorá je mojej obľúbenej slovenskej kozmetickej značky."

"Mojou obľúbenou dekoratívnou kozmetikou sú matné rúže značky YSL. Lesk na pery používam len pre prípad fotenia, inak nemám rada pocit lepkavých pier. Tiež dioptrické okuliare nesmú chýbať, rovnako tak kľúče a cardholder, ktorý som dostala na prvé spoločné narodeniny od manžela, ešte s iniciálmi pred svadbou “VL”. A aby som nezabudla, zbožňujem lízatká, takže v každej kabelke ich u mňa nájdete hneď niekoľko druhov," prezradila sympatická a krásna politička Vladimíra Marcinková.

Anna Amenová

"V mojej kabelke nemôžu chýbať kľúče, zápisník - áno som stará škola (úsmev). Rozhodne tam nájdete vždy aj kozmetickú taštičku, voňavku, lesk na pery. No a ak sa zmestí aj nejaká knižka."

"Lebo ten kto má pozná, tak vie, že stále čítam. Teda všade kde sa dá. Momentálne je to kniha od mojej obľúbenej "autorky" Sophie Bashford. Predtým mala len články, teraz konečne aj v knižnom vydaní. Tak sa veľmi teším," uzatvára sympatická Anna Amenová.

Neprehliadnite: Celebrity, ktoré sú v radostnom očakávaní. Z týchto známych žien sa čoskoro stanú hrdé mamičky

- Najčítanejšie -