Presunúť na hlavný obsah

Aj rok 2021 sa nesie v radostnom očakávaní. K týmto známym tváram priletí už onedlho bocian

Slovenské celebrity

Tak, ako minulého roku, aj tohto čaká niekoľko známych rodiniek milé prekvapenie. Už za krátku chvíľu totiž k niektorým z nich pribudne ďalší člen.

Soňa Skoncová

Najbližšie čaká pôrod moderátorku a podnikateľku Soňu Skoncovú. Tá už svojim fanúšikom počas svojich narodenín prezradila, že pod srdcom nosí chlapčeka. To, aké mu meno spolu so snúbencom Robom Reisom vybrali, si však dvojica nechala pre seba. Jasné však je, že má pre drobčeka nachystané takmer všetko - od výbavy do izby až po rozkošné napodobeniny topánočiek, ktoré ladia s teniskami tatka. „Bábätko sme plánovali, konečne sme došli do štádia, kedy sme aj my rozlietanci po ňom začali túžiť a tak je to správne. Cítime sa byť pripravení a nadovšetko šťastní, že nám to bolo dopriate, pretože to v dnešnej dobe nie je samozrejmosť,'' prezradila Soňa na sociálnej sieti a dodala, že je momentálne v ôsmom mesiaci - a malý chlapček by sa teda mal na svet vypýtať už čoskoro.

Diana Hágerová

Moderátorka Diana Hágerová tehotenstvo priznala v pre ňu špeciálny deň - počas narodenín svojej prvorodenej dcérky Izabelky. „Izabelka z nás urobila rodinu pred troma rokmi. Ako špeciálny darček k narodeninám sme jej povedali, že naša rodina sa rozrastie,'' napísala ku krásnemu záberu rodinky, na ktorej sa už črtá bruško. Zatiaľ síce neprezradila, či k dcérke pribudne braček alebo sestrička, no je jasné, že Izabelka sa už súrodenca nevie dočkať. A zdá sa, že už dlho čakať nebude musieť, nakoľko má Diana už krásne, zagúľatené bruško.

Zuzana Kubovčíková Šebová

Obľúbená slovenská herečka je známa tým, že si svoje súkromie prísne stráži. Tak, ako dokázala utajiť svoju svadbu a zároveň prvé tehotenstvo, si dáva pozor aj pri svojom druhom. Informáciu o tom, že je v radostnom očakávaní a čoskoro pribudne do rodiny Kubovčíkovcov ďalšie dieťatko, priniesla televízia, v ktorej primárne pôsobí. Na verejnosti sa však s bruškom neobjavila - až do momentu, kým s ňou jej dobrá kamarátka Dominika Cibulková nepridala fotku z vianočného večierka. Podľa nej je jasné, že sa Zuzke už črtá guľaté bruško.

Sisa Križanová

Známa influencerka sa radostným očakávaním na sociálnej sieti pochválila trochu netradične, no napriek tomu nápadito. Ku fotografii z profilu, na ktorej sa jej črtá zatiaľ malinké bruško napísala vtipný popis. „Leto 2022, buď moje,'' zasmiala sa na tom, že tohto roku zrejme nebudeme mať svoju povestnú postavu do plaviek. Bude mať však niečo oveľa krajšie - k rozkošnému synčekovi Tomimu čoskoro pribudne súrodenec. Radostnú správu mu už stihli oznámiť a ako samotná Sisa uviedla, malý drobec sa ďalšieho člena rodiny nevie dočkať.

- Najčítanejšie -