Presunúť na hlavný obsah

Známe krásky a ich najlepšie priateľky: Dvojice, ktoré sú roky nerozlučné

Slovenské celebrity

Áno aj showbiznisové kamarátstva môžu byť dlhé a úprimné. A tieto ženy sú toho jasným dôkazom!

Simona Brnová a Niki Lowrie

Nádhernú Simonu Brnovú a Niki Lowrie spája nielen svet módy, ale tieto pôvabné brunetky dokázali, že aj v tomto biznise existujú ozajstné priateľstvá. Simona a Niki patria k najlepším priateľkám už dlhé roky.

Prečítajte si: Upečte si vianočné pečivo podľa známych Sloveniek: Toto sú ich rodinné klenoty

Výborne si rozumejú, majú veľa spoločných záujmov a dokážu jedna druhú vždy podržať. Navyše vidieť, že keď sú spolu, rozhodne sa nenudia.

Anna Amenová a Romana Škamlová

Tieto známe Slovenky spoločne trávia dovolenky, užívajú si rodinný čas s deťmi či spoločenské akcie, na ktorých ich často vidieť pokope. Jedna pre druhú sú oporou aj počas náročnejších období. A presne o tom aj ozajstné kamarátsvo je. Podporujú sa, vzájomne ťahajú ak treba a zároveň si vychutnávajú chvíle pohody. 

Diana Hágerová a Ľubica Šimiaková

Budúca dvojmama a moderátorka Diana Hágerová, tvorí s bývalou misskou Ľubicou Šimiakovou nerozlučnú dvojicu. Tieto dve vyzerajú ako skutočné sestry. Nielenže si výborne rozumejú, ale ešte sa aj na seba veľmi podobajú.

Neprehliadnite: Slovenské celebrity sa už pomaly pripravujú na Vianoce. Ako to vyzerá u Márie Čírovej či u známej influencerky?

Ich kamarátstvo je veľmi úprimné a čisté. Majú rovnaký pohľad na život, hodnoty, obe sú už mamami, takže o spoločné témy nemajú určite núdzu.  Zdá sa, že tieto dve krásky sa naozaj našli.

 

 

- Najčítanejšie -