Presunúť na hlavný obsah

Udržte svoju figúru pod kontrolou: Inšpirujte sa radami očarujúcej Anny Amenovej, ako na to

Slovenské celebrity

Podnikateľka a dvojnásobná mama, Anna Amenová vyzerá roky bezkonkurenčne skvele. Aj napriek tomu, že nevie odolať rôznym hriešnostiam, má telo snov. Ako to robí?

Máš nádhernú postavu už roky. Ako sa ti ju darí udrživať v TOP forme? 

Figúru si udržiavam cvičením, keďže sa teraz nedá cvičiť vo fitku, tak cvičím doma a začala som behať vonku. Bola to pre mňa výzva, lebo beh som naozaj neznášala, nikdy mi nešiel ani ma nebavil.

Ale nakoľko sa prispôsobujem situácii, tak som to skúsila a začalo má to baviť. Tým že milujem prírodu, milujem chodiť do lesa, tak som to spojila.

Cvičila som inak 4krát do týždňa s trénerkou, teraz doma - ako sa podarí- cvičím s gumou aj so švihadlom. 

Čo sa týka stravovania, dopraješ si všetko, alebo máš striktný jedálniček? 

Čo sa týka stravovania, mám naozaj rada všetko a aj si to doprajem. Som hedonista a pre mňa je oveľa dôležitejšie ako sa cítim, než to ako vyzerám. Kto má pozná, vie, že keď má zavolá sa najesť, určite neodmietnem nikdy (aj po 23:00 - smiech, hoci teraz to veľmi vzhľadom na okolnosti neplatí).

Neprehliadnite: Soňa Skoncová o tehotenstve: Musela som nakúpiť niekoľko testov, aby som sa presvedčila o správnosti výsledku

Aká je tvoja denná beauty rutina? Na čo nedáš dopustiť?

Denná beauty rutina? Určite dobrý krém - na to nedám dopustiť a ešte viac doporučujem Draculoterapiu - je neinvazívna a fakt super na pleť. Inák nič špeciálne. Pre mňa najväčšia “beauty rutina” je byť dobre naladená cez deň (samozrejme, nie vždy sa to dá a je to možné, ale aspoň sa o to pokúšam).

Starať sa o svoju dušu, starať sa o to čo čítam, kam smeruje moja pozornosť, mať dobré vzťahy s ľudmi, lebo môžete byť krásna ako obrázok, ale keď sa nevenujete aj svojmu “vnútru”, je vám to nanič.  

A v týchto časoch, keď sa všetko mení, je to podľa mňa veľmi dôležité. Láska a súcit k iným ľuďom nič nestojí, ale za to vie zlepšiť náladu druhého človeka a aj vyčarovať úsmev. A čo je krajšie na žene, no nie?" A nám nezostáva nič iné, len s touto krásnou ženou súhlasiť.

Prečítajte si: Jedna z najkrajších Sloveniek je opäť zadaná. Karolína Chomisteková tvorí pár so známym podnikateľom