Presunúť na hlavný obsah

Tieto mamy majú aj po pôrode telo bohyne: Výhovorky dajte bokom a pozrite sa, ako na to

Slovenské celebrity

Sú nádherné a aj keď sa stali mamami, podarilo sa im expresne rýchlo dostať do skvelej formy. Inšpirujte sa ženami, ktoré sú jasným dôkazom toho, že to ide. Len treba chcieť.

Mária Dušička 

Manželka rapera Majka Spirita, ukrajinská modelka Mária, vyzerá absolútne nádherne. Aj keď sa len nedávno stala mamou, má postavu ako keby nikdy nerodila. Jej recept na dokonalú figúru je pomerne jednoduchý. Vnútorná vyrovnanosť a dlhé prechádzky. To je základom úspechu. A to predsa zvládne každá mama, no nie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @maria.dusicka,

 

Ivana Gáborík 

Podnikateľka, mama a manželka Mariána Gáboríka, Ivana má nepochybne jednu z najkrajších figúr v našom showbiznise. Nedá dopustiť na kombináciu jógy, prechádzok s dcérkou Bellou a cviky na brucho, či zadok. "Bella sa mi stará o moje bicepsíky a zvyšnú časť tela už musím doladiť sama. Dnes už síce nemám hodinu a pol na trénovanie ako kedysi, ale aj za tých 15-20 minút sa dá poriadne zacvičiť a aj svalovica sa občas pritrafí."

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Neprehliadnite: Tieto ženy sa plastickými operáciami netaja: Dodalo im to vraj na sebavedomí, vyzerajú však aj lepšie ako predtým?

Barbora Krajčírová 

Modrátorka a dvojnásobná mama Barbora Krajčírová, snáď nikdy nevyzerala lepšie. Po pôrode synčeka sa dostala naozaj expresne rýchlo do formy. Zdravá strava, pobyt vonku a prechádzky, dokážu so ženským telom po pôrode hotové zázraky. Občas totiž stačí oveľa menej ako si možno sami myslíme. 

 

 

 Mária Kachútová Čírová

Speváčka a hrdá trojnásobná mama, Mária Kachútová Čírová, už roky vyzerá ako dievčatko. A presne takú postavu, má toto žieňa aj po troch deťoch. Mária je známa tým, že žije pre prítomnosť, užíva si okamihy s rodinou a do vecí ide vždy na 200%. Okrem toho, že sa stará o rodinku, varí, pečie, chystá nové pesničky, nezabúda aj na to, aké dôležité je nájsť si nejaký čas pre seba. Choďte na masáž, užite si  momenty aj sama so sebou. To je niečo, čo nás udrživa v psychickej ale aj fyzickej harmónii.

S deťmi trávi veľa času vonku a pohyb jej týmpádom rozhodne nechýba. Niekedy aj úplné maličkosti , dokážu oveľa viac ako predpokladáme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

 

Neprehliadnite: Slovenská topmodelka, inžinierka a žena, ktorá miluje ekológiu. Rozhovor s Barborou Bruškovou 

- Najčítanejšie -