Presunúť na hlavný obsah

Skrášľovacie rituály Ivany Gáborík, na ktoré nedá dopustiť: Niektoré vás zrejme aj prekvapia

Slovenské celebrity

Nádherná tanečnica, podnikateľka a mama, Ivana Gáborík vyzerá perfektne. Ako to však popri dcérke stíha a na čo nedá dopustiť?

Hrdá mamička, tanečníčka, podnikateľka a manželka hokejistu Mariána Gáboríka, je naozaj veľmi akčné a šikovné žieňa. Okrem tanca rozbehla aj vlastný biznis, no dnes sa už naplno venuje najmä svojmu vytúženému dievčatku a mužovi. Aj popri dcérke však nezabúda sama na seba a udržiava sa v nádhernej forme. O tom, že Ivana má tvár bábiky a telo bohyne, niet pochýb. Aké je jej tajomstvo krásy? 

Premeňte rutinu na malé radosti

Ivana si je vedomá, že ráno robí deň a presne podľa toho sa aj riadi. Začína zväčša 5 tibeťanmi, pokračuje cvičením a následne otužovaním. "Snažím sa to poctivo dodržiavať, pretože to neskutočne naštartuje môj deň. Ani budíček o 4:45h a prebdená noc ma nezastavili. Dúfam, že mi tento elán vydrží ešte veľmi dlho. Všetka únava okamžite pominie."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Práve spomínané otužovanie, ktoré praktizuje známa Slovenka, má množstvo benefitov pre naš telo. Nielenže studená sprcha naštartuje váš metabolizmus, zlepší náladu, ale dokonca môže zlepšiť aj kvalitu pleti, či vlasov. Pomáha zovrieť cievy a sťahuje póry, čím zase znižuje začervenanie a opuch. Dodáva energiu, pomáha spaľovať kalórie a človeku navodí celkovú pohodu, teda pocit relaxácie. Štúdie, dokonca tvrdia, že krátka 2- 3-minútová studená sprcha denne, môže dokonca zmierniť príznaky depresie.

"Ja som si dala záväzok, že hneď ráno po cvičení si dám rýchlu studenú sprchu na telo a vlasy. Už sa mi to darí nejaký ten týždeň a najviac sa mi páči ten nával energie a dobrej nalady. Čítala som množstvo článkov o tom ako môže, tak obyčajná vec, akou je umývanie sa studenou sprchou, zmeniť život k lepšiemu."

Neprehliadnite: Tieto ženy sa plastickými operáciami netaja: Dodalo im to vraj na sebavedomí, vyzerajú však aj lepšie ako predtým?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Ivana si je veľmi dobre vedomá, že naša vnútorná a vonkajšia krása, spolu úzko súvisia. Už roky sa okrem iného, intenzívne venuje jóge, na ktorú nedá dopustiť. 

"Medzi môj najobľúbenejší typ jógy, patrí vinyasa flow( je to dynamická forma jógy kde je dôležitá synchronizácia pohybu, so správnym dýchaním), ktorú som niekoľko rokov cvičila v L.A. Zamilovala som sa do nej natoľko, až som skončila s certifikátom - inštruktorka jógy. Aj keď mojim snom nebolo učenie, skôr hlbšie porozumenie a chtíč technicky správne vykonávat jednotlivé pózy. Dnes som za moje rozhodnutie, sa jej hlbšie venovať vďačná, pretože si ju kedykoľvek a kdekoľvek môžem zacvičiť bez potreby inštruktora."

Neprehliadnite: Slovenská topmodelka, inžinierka a žena, ktorá miluje ekológiu. Rozhovor s Barborou Bruškovou

Práve kombinácia týchto prvkov, pomáha známej kráske udržiavať sa fit a nádhernou. Ak sa totiž staráte o svoje telo a pokožku komplexne, ono sa vám to dvojnásobne vráti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Prečítajte si: Rozhovor s Mony Sakman: Boli časy, kedy som sa musela obracať, rozhodnutie stať sa tanečníčkou však neľutujem

- Najčítanejšie -