Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky si oneskorené leto užívajú pri mori: Kam sa oplatí aj v tomto čase vycestovať?

Slovenské celebrity

Obľúbené tváre si užívajú slnečné lúče, more, piesok a oneskorené leto s pridanou hodnotou práve v tomto období. Kam sa rozhodli vycestovať a kde je to aktuálne bezpečné?

Alexandra Orviská - Maledivy

Sympatická moderátorka Alexandra Orviská je známa tým, že cestovanie je jej veľkou vášňou. Pri nej by človek mohol povedať, že už takmer videla svet. Dokonca je dôkazom toho, že aj keď je žena tehotná, nemusí si odopierať cestovateľské sny. Spolu s partnerom odišli na miesto, ktoré je hotovým rajom.

Maledivy sú aktuálne naozaj bezpečné a môžete tam pokojne vycestovať. S negatívnym PCR testom, samozrejme. Na tomto mieste je vždy menej turistov a teraz obzvlášť. Takže človek si užije, pokoj, dychberúce výhľady, slnko more, skutočne plnými dúškami.

Prečítajte si: Naty Kerny o vegánstve, ekológii a práci influencerky: Ako sa snaží prispieť ku krajšiemu svetu?

Magdaléna Šebestová - Dubaj

Nádherná podnikateľka a mama malej Ninky, Magdaléna Šebestová, prežíva opäť šťastné obdobie. Kráska doslova žiari a vyzerá každý deň lepšie a lepšie. Spolu s dcérkou a priateľmi odleteli do tepla tiež. Vychutnávajú si oneskorené leto v Dubaji, ktorý je v tomto čase, naozaj na cestovanie ideálnou voľbou. Dobrá dostupnosť, pomerne rýchly let a táto krajina tiež patrí medzi "safe countries".

Menší počet turistov, prísne dezinfekčné kvóty a maximálny komfort, to je všetko, čo emiráty ponúkajú. Ak si chcete oddýchnuť a načerpať sily, je to určite dobrá voľba.

 

Romana Škamlová - Dubaj

Dubaj je aj srdcovou záležitosťou podnikateľky Romany Škamlovej. Tá tam trávi niekoľko dní v roku a nevynechala ani túto sezónu. Čakajú vás tu nielen krásne pláže, ale aj kvalitné ubytovanie v luxusných hoteloch, s dodržiavaným prísnych hygienických noriem, no môžete absolvovať aj malé  výlety, spojené so spoznávaním miestneho trhu so zlatom, či korením.

Áno, aj v čase pandémie si viete užiť exotiku v Dubaji so všetkým, čo k tomu patrí.

 

Neprehliadnite: Rozhovor s Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou: Nemám pocit, že som toho zatiaľ nejako veľa dosiahla 

- Najčítanejšie -