Presunúť na hlavný obsah

Športovec, z ktorého idú Slovenky do kolien sa oženil: Jeho nevesta zažiarila v nádherných svadobných šatách s vlečkou

Slovenské celebrity

Športovec a moderátor Boris Valábik je pre mnohé ženy stelesnením ideálneho muža. Pred oltár ho však dostala táto prekrásna nevesta.

Boris Valábik, športovec, policajt a v neposlednom rade aj moderátor patrí medzi neprehliadnuteľný typ mužov. Už na pohľad totiž stelesňuje ideálneho chlapa a nie je žiadnym tajomstvom, že Slovenky z neho idú do kolien a to bez ohľadu na vekovú hranicu. 

Čítajte tiež: Magická svadba a nádherné šaty známej českej influencerky: Takýto deň D by chcela zažiť asi každá žena

Žena, ktorá ho dostala ako jediná pred oltár

Boris bol už dlhý čas zadaný a oči mal len pre jednu, pre svoju priateľku Luciu. Bolo teda otázkou času, kedy sa dvojica zosobáši. Boris sa s Luciou spoznal počas štúdia policajnej akadémie. Áno, presne tak, toto krásne nežné žieňa je v skutočnosti policajtka. Vzájomná chémia, príťažlivosť, ale aj podobné záujmy z nich urobili silnú dvojicu.

Svadba sa uskutočnila už v lete, no až teraz sa Boris pochválil záberom priamo z kostola, kde to vyzerá celé ako z rozprávky. 

Nevesta mala na sebe nádherné svadobné šaty s dlhou vlečkou a vo svoj vysnívaný deň pôsobila skutočne ako z romantického filmu. Slovami na jej adresu nešetril ani samotný ženích a k záberu z kostola spred oltára doplnil: „Game over :). D-day. Frajeriek môže mať chlap veľa. Aj by mal mať :) aby vedel, že tá pravá do života je skutočne tá pravá. ❤“

Verní slovenským tradíciám a zvykom

Dvojica mala svadbu v kostole a veselicu v tradičnom duchu, o čom svedčí aj fotografia z čepčenia.  Boris aj Lucia sú v tradičných kostýmoch a veľmi im to pristane. Naozaj nádherná svadba. Fanúšikovia neskrývali svoje vášne a dojmy a dvojici zapriali len to najlepšie na spoločnej ceste. My v redakcii sa pridávame a blahoželáme novomanželom. 

Neprehliadnite: Kali a jeho nádherná manželka Alica: Nevesta nám prezradila najkrajšie okamihy ich svadby

- Najčítanejšie -