Presunúť na hlavný obsah

Pre niekoho to bude premiéra, iné maminy dobre vedia, čo ich čaká: Tieto známe rodinky sa čoskoro rozrastú

Slovenské celebrity

Hoci tento rok mnohí nepovažujú za ideálny, mnohé naše známe tvráre si ho budú dobre pamätať. A to v tom najlepšom. Tieto známe Slovenky sa čoskoro stanú maminami a práve 2020, tak pre ne bude zrejme navždy veľmi symbolickou.

Alexandra Orviská

Sympatická moderátorka Alexandra Orviská sa nikdy netajila tým, že ešte túži po bábätku. S partnerom hokejistom Jaroslavom Janusom, tvoria krásny a zohraný pár a čoskoro sa stanú navyše rodičmi. Azda najviac sa súrodenca nevie dočkať moderátorkina dcérka Viktória, ktorú má známa brunetka z predchádzajúceho vzťahu, s hudobníkom Martinom Valihorom. Hoci sa ich vzťah skončil krátko po narodení dcéry, dnes sú najlepšími priateľmi.

Rodina spolu trávi veľa času, dokonca chodia na spoločné dovolenky. Tak, ako si Saša perfektne vychádza s Martinovou partnerkou, herečkou Natáliou Germáni, Martin si rozumie s jej priateľom Jaroslavom Janusom. Nový človiečik, ktorý k nim pribudne čochvíľa, tak bude mať skutočne súdržnú a milujúcu, veľkú rodinu. A to sa veru v dnešnej dobe počíta. Nádhera!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

Čítajte tiež: Rozhovor s Emou Müllerovou: O sebaláske ale aj o tom, ako sa dostala k podcastom

Diana Hágerová

S radostnou novinkou sa podelila aj skvelá moderátorka Diana Hágerová. Tá sa stane už dvojnásobnou maminou. K dcérke Izabelke pribudne súrodenec, po ktorom s partnerom, moderátorom Romanom Juraškom veľmi túžili.

"Izabelka z nás urobila rodinu pred 3 rokmi. Dnes sme jej ako špeciálny darček k narodeninám povedali, že naša rodina sa rozrastie," napísala na sociálnej sieti.

Diana si úlohu mamy veľmi užíva a dcérke sa maximálne venuje. Sú z nich skvelé parťáčky a cítiť, že pre Izi je mama veľkým vzorom. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Hágerová (@dihager),

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová patrí medzi najobľúbenejšie a najsledovanejšie krásky v našom showbiznise. Má skvelý štýl, perfektný vkus a ukážkový vzťah. No a tiež sa stane maminou. V jej prípade to však bude premiéra. Hoci meno už má dvojica vybraté, zatiaľ si ho nechávajú pre seba, rovnako ako pohlavie bábätka. 

"Nečakala som, že ešte len keď je to bábätko v brušku, si vás dokáže tak získať. Denno denne naňho pokladám ruky a hladkám ho bez toho, aby som si to uvedomovala. Naozaj úprimne sa teším na rolu matky," prezradila v nedávnom rozhovore pre nás. Tomu sa povie úprimná radosť a láska. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Neprehliadnite: Rozhovor s Tamarou Kramárovou: Chcem, aby ma ľudia vnímali kvôli mojim schopnostiam, nie kvôli rodičom

Lucia Gažová

Cukrárka Lucia Gažová, tiež skrývala pod srdcom sladké tajomstvo. No už sa o neho podelila aj s ostatnými. S partnerom Norom, budú rodičmi. Nedávno sa presťahovali do nového bytu a budú mať bábätko. Obľúbená cukrárka však prezradila aj pohlavie a narodí sa im chlapček. Ten už má takmer hotové malé rozprávkové kráľovstvo. Srdečne blahoželáme!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Gažová (@lulusbakery.sk),