Presunúť na hlavný obsah

Soňa Müllerová v 59 rokoch svojím výzorom popiera zákony prírody: A to ste ešte nevideli jej mladistvú mamu

Slovenské celebrity

Moderátorka Soňa Müllerová si rokmi drží zdravý životný štýl a to sa odráža na jej vyžarovaní. Nedávno sa pochválila záberom so svojou mamou, po ktorej zdedila gény.

Tri generácie. Soňa Müllerová je známa nielen ako skvelá ostrieľaná moderátorka, ale aj pre svoj nezameniteľný štýl. V móde sa orientuje už roky a vždy, keď ju vidíme, je inšpiratívna. Samozrejme, bez toho, aby sa starala o svoj vzhľad to nejde a trúfneme si povedať, že keď ste spokojní vo svojom tele, ste odvážnejší a slobodnejší aj vo výbere stylingov.

Na sociálnej sieti Instagram známa televízna tvár prezentuje svoje každodenné outfity, ktoré nosí s ľahkosťou a majú jej charakteristický rukopis. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sona Mullerova (@muller.sona),

Čítajte tiež: Rozhovor s Emou Müllerovou: O sebaláske ale aj o tom, ako sa dostala k podcastom

Všimnite si detaily, s dcérou Emou majú podobný štýl

Soňa nám ešte dávnejšie v rozhovore priznala, že je to práve Paríž, ktorý ju v živote inšpiruje: „Paríž je úžasné miesto s vlastným koloritom, s kaviarničkami, s úžasnou atmosférou. Chodím už do takých štvrtí a na také miesta, kde nechodia turisti. Na také typické francúzske miesta, tam sa sedí, diskutuje, debatuje... Paríž je úžasný.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sona Mullerova (@muller.sona),

V mekke módy totiž žije jej dcéra Ema, za ktorou pravidelne chodieva. Keď si začnete všímať detaily, zistíte, že majú veľmi podobný štýl a v niektorých momentoch vyzerajú takmer identicky. 
Páči sa nám, že známa moderátorka sa s módou pohráva, pritom vždy vie, kde je hranica vkusu oddeľujúca nevkus. 

Módne trendy nosí s ľahkosťou a vždy im vkladá niečo zo svojej osobnosti, čím vytvára jedinečný výsledný efekt. Nebojí sa kombinovať zaručenú eleganciu s ležérnosťou a tento casual štýl na nej veľmi ceníme. 

Obe dámy preferujú tmavšiu paletu farieb, ku ktorej veľa Sloveniek nie je ešte stále veľmi naklonená, no v zahraničí a obzvlášť v Paríži, sú to farby, v ktorých ženy inak ani nevidíte. Moderátorka nám prezradila, ako postupne budovala vkus svojej dcéry už odmalička: „Pamätám si, keď bola malinká, mala asi tri roky a chodila do škôlky. Ja som bola vo Francúzsku a za hotelom, kde som bývala, bol obchodík s dievčenskými vecami a priniesla som jej všetko čierne, také rockové. Priniesla som to s tým, aké to je úžasné, fashion bude mať moja dcéra a keď som jej to dala obliecť, mala to len raz v škôlke a prišla s plačom, že ja už to nechcem, ja chcem byť ako Barbinka.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sona Mullerova (@muller.sona),

Neprehliadnite: Rozhovor s Tamarou Kramárovou: Chcem, aby ma ľudia vnímali kvôli mojim schopnostiam, nie kvôli rodičom

Nedávno sa pochválila záberom s mamou, vieme, po kom zdedila gény

Soňa Müllerová nedávno oslávila narodeniny a rok pred šesťdesiatkou vyzerá fantasticky. Je inšpiráciou pre mnohé ženy bez ohľadu na vek. Málokto však tušil, že aj jej mama vyzerá skutočne obdivuhodne. Moderátorka sa pochválila milou fotografiou, na ktorej majú rovnaké tričká „Sme bohyne“. A nám nedá, ako nesúhlasiť. Krásny odkaz mamy s dcérou, čo poviete?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sona Mullerova (@muller.sona),