Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie outfity spod vianočného stromčeka. Zmyselná Veronika Ostrihoňová či pohodová Dominika Cibulková

Slovenské celebrity

Najkrajší deň v roku už máme za sebou. Sociálne siete tak zaplavili nádherné fotografie nielen vyzdobených stromčekov a darčekov, ale aj nastajlovaných známych tvári. Ako tohto roku vyzerali?

Jasmina Alagič Vrbovská

Aj keď si Jasmina pominulé roky na túto udalosť volila šaty, tentokrát sa rozhodla pre domácu pohodu a na sviatočný deň si spolu so svojím synčekom zvolila rovnaký outfit - vianočný sveter spolu s béžovými nohavicami. Tento jednoduchý look predsa len pôsobil tématicky, a tak nepochybne splnil účel. 

Simona Brnová 

Simona je známa svojím dobrým vkusom a citom pre módu. Inak tomu nemohlo byť ani na Vianoce. Ak ste však čakali tradičné farby, ste na omyle. Mamička dvoch chlapcov si totiž zvolila obtiahnutú čiernu sukňu, ktorá nielenže pôsobila mimoriadne elegantne, ale zároveň aj sexi - zvýraznila totiž Simoninu krásnu postavu. Celý outfit doladila nápaditým dlhým náhrdelníkom a vysokými čiernymi čižmami. 

Prečítajte si: Pozrite sa ako trávia sviatočné dni známe Slovenky: Takto si užívajú toto obdobie

Dominika Navara Cibulková

Naša najznámejšia športovkyňa je obrovskou milovníčkou módy. Tentokrát sa však na sociálnej sieti pochválila netypickým outfitom - svojich dvoch chlapov napasovala do vianočných overalov. Tie nielenže nepochybne skvelo dotvárali sviatočnú atmosféru, zároveň museli byť mimoriadne pohodlné a rozkošné. Najväčšiu radosť z nich mal však nepochybne Jakubko, veď sa pozrite!

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Moderátorka a redaktorka si na Vianoce zvolila zaujímavé dlhé, čierne šaty s nadýchanými rukávmi. Tie sú síce na sviatočný večer trochu netypické, no napriek tomu možno konštatovať, že Veronika vyzerala viac než dobre a tento outfit podčiarkol jej ženskosť a zmyselnosť. Nápaditý a o čosi nezvyčajnejší model si nepochybne zvolil aj jej manžel, moderátor Matej Sajfa Cifra, ktorý ligotavý oblek doladil farebnými teniskami.

Martina Grešová

Slovenská návrhárka a influencerka Martina Grešová sa rozhodla na Vianoce prezliecť do svojej vlastnej značky - konkrétne do teplákovej súpravy marhuľovej farby. K tohtoročným sviatkom je to nepochybne mimoriadne symbolické, o čosi viac, nakoľko je sama tvoriteľkou tohto looku. „Môcť robiť celý rok, každý rok, to, čo milujem, je pre mňa ten absolútne najväčší darček,'' napísala na margo svojho outfitu, ale aj celkovej tématiky Vianoc. 

- Najčítanejšie -