Presunúť na hlavný obsah

Na slovenský trh prichádzajú sekáče s luxusnými kúskami. Nakupujú v nich aj známe celebrity

Móda

Táto doba čoraz viac apeluje na to, aby sme to s konzumom nepreháňali a snažili sa fungovať čo najekologickejšie. Možnosťou je nakupovanie v secondhandoch, ktoré ponúka možnosť zaobstarať si vytúžené kúsky nielen za nižšiu cenu, ale aj za šetrenie životného prostredia.

Luxury Vintage SK

Jeden z najznámejších a najstarších online secondhandov funguje na slovenskom trhu už od roku 2015. Za päť rokov si stihli vytvoriť vernú fanúšikovskú základňu, ktorá im nepochybne vybudovala aj slušnú klientelu. Medzi spokojných zákazníkov sa radí hneď aj niekoľko celebrít - napríklad moderátorka Alexandra Orviská či vizážistka Lucid. „Milujem kúsky, ktoré už nikde inde ako vo vintage obchodoch nenájdem. Milujem byť iná a pritom recyklovať,'' napísala ku fotografii, na ktorej má nádherné kvetinové šaty Saša. Tá má zo sekáča už desiatky kúskov - od spomínaných šiat až po kabelky či iné doplnky. Niet sa čomu čudovať, majú naozaj nádherné kúsky, čo myslíte? 

Myluxbazar

Online secondhand vznikol pod vedením Viktórie Kisovej. Tá sa ako milovníčka módy rozhodla vytvoriť platformu, kde by našla žiadané kúsky, ktoré by nemali chýbať v šatníku žiadnej milovníčky módy. „Vždy som mala blízko k pekným kabelkám, topánkam. Dokázala som presedieť hodiny a hodiny na internete hľadaním najnovších trendov za čo najdostupnejšie ceny,'' uvádza o sebe Viktória s tým, že nápad vytvoriť pracovný profil prišiel úplne spontánne. Dnes sprostredkuváva predaj tých najznámejších značiek, akými sú produkty Cartier, Chanel, Hermès či Balenciaga. Všetky výrobky, od oblečenia až po kozmetiku, sú samozrejme v špičkovom stave, čo potvrdzuje stovky klientov - medzi nimi aj známe influencerky Tatiana Žideková či Natálie Myslivcová.

Vipluxuryfashionbazar

Najsledovanejší online sekáč prináša svojím zákazníkom obrovskú škálu módneho oblečenia či doplnkov - a to hneď v desiatkách značiek. Na svojej platforme ponúkajú nové značky akými sú The Pangaia, ale aj klasiku, akou je Prada,Givenchy či Gucci. Predať luxusný kúsok prostredníctvom ich portálu viete po vzájomnej dohode aj vy - a presne takto by mal fungovať každý secondhand. „Ku každému klientovi alebo klientke máme individuálny prístup. Je u nás možný tiež osobný odber, konzultácie či poradenstvo ohľadne kvality alebo predajnej ceny,'' prezrádza platforma s tým, že nie je možné, aby mal ich zákazník pocit, že sa jedná o nevýhodnú kúpu.

- Najčítanejšie -