Presunúť na hlavný obsah

Sú spolu roky, no stále pôsobia ako čerstvo zamilovaní: Dvojice, ktorých tajomstvom šťastného vzťahu je dobré sa inšpirovať

Slovenské celebrity

Zdá sa, že tieto páry objavili tajomstvo šťastného a harmonického fungovania. Roky sú spolu, no stále sa ľúbia.

Lenka Raimanová a Richard Raiman 

Už dlhých 14 rokov patrí srdce jednej z našich najznámejších moderátoriek - Lenky Raimanovej jedinému mužovi - režisérovi Richardovi Raimanovi. Lenka a Richard tvoria skutočne nádherný pár. Vychovávajú spolu dvoch synov, obaja sú mimoriadne úspešní a majú krásny vzťah. Dokonale sa dopĺňajú a prežili toho spolu už naozaj veľmi veľa. 

Sú jasným dôkazom toho, že aj láska v showbiznise, môže byť pevná a trvácna. Vždy je to len o postoji dvojice voči všetkému. 

Prečítajte si: Najrozkošnejšia a najbláznivejšia rodina slovenského šoubiznisu. Pozrite sa, ako si žijú Poruchovci

 

Soňa Skoncová a Robo Reis 

Známa a sympatická moderátorka Soňa Skoncová, tvorí pár s Robom Raisom už 19 rokov. Robo je známym a uznávaným dizajnérom, takže pracovne sú obaja veľmi vyťažení. Avšak navzájom tolerujú svoje povinnosti a vždy keď sa dá, snažia sa tráviť čas spoločne.

Obaja milujú cestovanie, spoznávanie nových krajín, dobré jedlo, módu, dizajn a v neposlednom rade humor. No a ich láska patrí medzi najstabilnejšie medzi známymi tvárami. Navyše, čoskoro sa stanú aj hrdými rodičmi. 

Daniela Peštová a Pavol Habera

Očarujúca topmodelka Daniela Peštová a spevák Pavol Habera tvoria pár už takmer 20 rokov a vyhovávajú 4 deti. Dcérka Ella a synček Paul sú ich spoločné. Treba uznať, že Daniela a Pavol patria rozhodne aj k našim najkrajším párom. 

Rovnako pôsobia ako čerstvo zamilovaní. Iskru vo vzťahu si udrživajú spoločnými zážitkami, okamihmi vo dvojici, ktoré sú vzácnosťou. A platí to aj po rokoch.

Prečítajte si: Aj keď doma, no štýlovo: Variácie domácich lookov podľa známych osobností, ktoré si zamilujete

 

- Najčítanejšie -