Presunúť na hlavný obsah

Topánky, ktoré by vám rozhodne nemali chýbať v zimnom šatníku: Toto nosia známe Slovenky

Slovenské celebrity

Táto zima, keďže je realtívne teplá, praje módnym trendom vo veľkom. Pozrite sa, čo nosia známe Slovenky a ktoré topánky vám spestria vytváranie zimných outfitov. Skvelé je, že mnohé využijete aj na jar.

Niki Lowrie 

Niki Lowrie je slovenská modelka, ktorá sa rozhodla usadiť v Miláne, kde sa jej pracovne veľmi darí. Spolupráce so zvučnými menami v modelingovom svete sú u nej na dennom poriadku a Niki si žije svoj taliansky sen.

O tom, že v prípade tejto ženy je perfektný vkus samozrejmosťou, netreba ani len pochybovať. Takéto boots sú skrátka must - have. Skvele sa hodia k jeansom, no rovnako ich viete nosiť aj k elegantným outfitom. 

Mária Čírová 

Trojnásobná mama, nádherná speváčka, Mária Čírová, vyzerá vždy skvele. Je jasným dôkazom toho, že aj žena na materskej môže byť veľmi trendy a chic.

Tenisky sú hitom nielen zimy, ale celého roka 2020 a inak to nebude ani v nadchádzajúcej sezóne. A áno, tiež vyzerajú skvele k šatám a dokonca aj ku kožúškom. 

 

Prečítajte si: Aj keď doma, no štýlovo: Variácie domácich lookov podľa známych osobností, ktoré si zamilujete

Eliška Chomisteková 

Milovníčka módy, ktorá sa pohybuje vo fashion svete už dlhý čas je našou veľkou inšpiráciou vrámci stylingov. Jej nadčasové kombinácie a osobitý vkus ju zaraďujú medzi najštýlovejšie Slovenky a musíme uznať, že Eliške to zakaždým nesmierne svedčí.

Kúsky, ktoré kombinuje sú jednoduché no zároveň pôsobivé. A inak to nie je ani teraz. Čižmy s výraznejším prvkom, no pritom zohľadňujúce zásady minimalizmu, budú zrejme večným kúskom. S malými obmenami rozhodne

 

 

Soňa Skoncová 

Moderátorka Soňa Skoncová je vrámci nášho showbiznisu, určite fashion ikonou. Dobrý vkus, cit pre detaily aj čaro osobnosti je niečo, čo je jej veľkou výsadou. Vždy vyzerá nádherne. 

Čižmy, po ktorých siahla sú nestarnúcou klasikou. Ak do nich investujete, nebude to len sezónna záležitosť. Tým si môžete byť isté. 

Prečítajte si: Upečte si vianočné pečivo podľa známych Sloveniek: Toto sú ich rodinné klenoty

 

- Najčítanejšie -