Presunúť na hlavný obsah

Vianoce v exotike a teple. Sestry Nízlové trávia sviatky v Taliansku, najsexi Slovenka v Dubaji

Slovenské celebrity

Tohto roku sú Vianoce pre každého z nás netradičnými. Zatiaľ čo niektorí z nás do dnešného dňa rátajú, s ktorou časťou rodiny sa ocitneme v bubline, známe tváre si užívajú v zahraničí.

Daniela a Veronika Nízlové

Sestry Nízlové budú tak, ako minulého roku, aj tieto vianočné sviatky tráviť v talianskom Neapole. Partner Daniely tam totiž hrá futbal a dvojica tam pôsobí už vyše roka. Súčasťou luxusného domu je hneď niekoľko miestností pre hostí a v neposlednom rade aj veľký bazén, ktorý si môžu užívať aj počas zimných mesiacov. Tohto roku však do osadenstva pribudol nový člen rodiny - Linda. Tá bola minulého roku eštelen v brušku a už dnes je obklopená milujúcou rodinou, ktorá sa jej nevie nabažiť. Nabažiť sa rozhodne nevedia ani teplého počasia a my sa im nečudujeme. Vianočná večera bude nepochybne pohodová a príjemná!

Prečítajte si: Aj keď doma, no štýlovo: Variácie domácich lookov podľa známych osobností, ktoré si zamilujete

Tatiana Žideková

Známa slovenská influencerka a fitneska sa pre dovolenku v exotike rozhodla narýchlo. „Asi mesiac pred odchodom sme si hovorili, že by bolo dobré ísť si niekde oddýchnuť. No riešili sme to až dva dni pred odletom,'' priznala na sociálnej sieti Tatiana. Tohtoročné Vianoce sa tak budú niesť v inom duchu. Namiesto klasických darčekov si dopriali spoločnú dovolenku ako jeden veľký, spoločný. „Dáme si rybu, pekne sa oblečieme a hlavne si budeme užívať čas spolu. Materiálne darčeky ani jeden, ani druhý, ani tretí nepotrebujeme...máme toho až až. Darček je pre nás tento čas strávený spolu,'' dodala influencerka a z dovolenky, na ktorej sa plánujú zdržať dva týždne, stihla pridať už niekoľko krásnych záberov. Krásne počasie v Dominikanskej republike, konkrétne v Punta Cana, im v dobrom závidíme.

Lucia Javorčeková

Najsledovanejšia Slovenka na sociálnych sieťach a zároveň príležitostná modelka Lucia Javorčeková sa do exotiky vybrala ešte pred niekoľkými týždňami. Spolu so svojim partnerom Kristiánom a dcérkou Lenkou sa dočasne presťahovali do Mexika, no navštíviť stihli aj Dubaj. „Prvé Vianoce ďaleko od domova. Tieto vianočné sviatky budem oslavovať domov ako emóciu - ako to, čo a koho obklopujem. A bude požehnaná láskou okolo mňa práve tu, práve teraz,'' napísala k fotografii v plavkách. Tie sú pre ňu momentálne jej každodenným outfitom, čomu sa teší najmä mužské osadenstvo na sociálnych sieťach. Nepochybne aj práve vďaka tomu sa blíži k dvom miliónom sledovateľom na Instagrame.

- Najčítanejšie -