Presunúť na hlavný obsah

Aj keď doma, no štýlovo: Variácie domácich lookov podľa známych osobností, ktoré si zamilujete

Slovenské celebrity

Hoci sa nám doba mení a akosi viac času trávime doma, neznamená to, že by sme mali zabúdať na to vyzerať dobre. Áno, dokonca aj v pyžame, či teplákoch. Známe krásky to dobre vedia.

Mária Zelinová 

Modelka a redaktorka Mária Zelinová je známa tým, že vždy vyzerá skvele. Presne tento typ teplákovej súpravy je aktuálne veľkým hitom, nielen u nás. Mäkký, pohodlný materiál, jednoduchý strih, bez vzorov a aplikácii. Pokojne takto môžte vybehnúť aj do mesta. S pár detailami, viete vyčarovať naozaj nádherný a fashion outfit. 

 

Karolína Chomisteková 

Obľúbená Miss Slovensko 2012 Karolína Chomisteková je aktuálne jednou z najsledovanejších žien v našom showbiznise. Ona je skrátka diva. Nádherná a očarujúca za každých okolností. Zabudnite na vyťahané tričko po frajerovi, ale stavte na čistý minimalizmus. Obyčajné biele tielko je pre domáci outfit perfektnou voľbou. 

 

Neprehliadnite: Ako je to možné? Daniela Peštová vystúpila v kampani Victoria's Secret po 23 rokoch, takmer sa však nezmenila

Ivana Gáborík 

Podnikateľka a mama, Ivana Gáborík, nezostáva ani doma svojej povesti fashion ikony nič dlžná. Ivana má skrátka módu v krvi. Toto nežné pyžamo je sexi a zároveň pohodlnou variantou ako tráviť čas doma. Jednoducho krása!

 

Alexandra Orviská 

Moderátorka a čoskoro dvojnásobná mama, Alexandra Orviská doma väčšinou staví na pohodlné materiály, no zároveň nestráca štýl. Batikovaná tunika a čelenka sú veci, ktorými určite neurobíte krok vedľa. 

 

Čítajte tiež: Známe Slovenky si oneskorené leto užívajú pri mori: Kam sa oplatí aj v tomto čase vycestovať?

Diana Hágerová 

Sympatická moderátorka a takisto čoskoro dvojnásobná mama, Diana Hágerová stavila na krátke pyžamko, ktoré si získa každého. Jemná čipka na tielku, v kombinácii s dámskymi boxerkami vyzerá úžasne. Verte, že takto svojho manžela, či partnera vždy očaríte. Áno, aj doma môžeme byť za divu, no nie? 

 

- Najčítanejšie -