Presunúť na hlavný obsah

Jasmina Alagič Vrbovská zariaďovala s dizajnérkou detskú izbu: Takto vyzerá kráľovstvo malého Sanela

Slovenské celebrity

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská poodhalila kúsok z detskej izby pre malého Sanela. S dizajnérkou mu vytvorili takéto kráľovstvo.

Moderátorka módnej televízie Fashion TV Jasmina Alagič Vrbovská sa pustila do zariaďovania detskej izby pre syna Sanela. Sanel už má rok a pol a je tak schopný vnímať veci okolo seba. Jasmina sa rozhodla ísť originálnou cestou a izbu mu zariadila v duchu toho, čo má malý najradšej – prírodu a zvieratká. Jeho detská izbička sa premenila na džungľu, v ktorej je stále rozhodne čo spoznávať.

Inšpirujte sa: Neobyčajná detská izba na mieru: Známa dizajnérka ukázala, ako vyzerá kráľovstvo syna Dominiky Cibulkovej

Izbu mala v rukách interiérová dizajnérka

Jasmina zverila svoju predstavu do rúk šikovnej dizajnérky. Interiérová dizajnérka Simona Šándorová má za sebou roky skúseností a vy si ju môžete pamätať z čias, keď zariaďovala dom či byt Ivany Gáborík. 
„Z jedného sedenia, kde som jej povedala, ako veľmi túžim prepojiť ho s prírodou a zvieratami vznikla táto džungľa ktorá ma množstvo ďalších úžasných vecí ako sú na fotke,“ vyjadrila sa Jasmina na svojej sociálnej sieti. 

Zhmotnenie sna pre jej syna

Známa moderátorka sa netajila tým, že práve detská izba v tomto štýle je akýmsi zhmotnením sna pre jej syna. V detskej izbičke prevládajú prírodné farby a dekorácie. Zvieratká, príroda a zvieracie motívy sú všade, dokonca aj na vankúšoch. 

Neprehliadnite: Katka Jakeš nás nechala nakuknúť do svojho domu: Z jej dokonalej pracovne nebudete vedieť odtrhnúť oči

Vychytávka, ktorú len tak v detskej izbe nenájdete

Jasmina je známa tým, že v sebe ukrýva kus detskej radosti, za čo je nesmierne vďačná a z času na čas musí práve kvôli tejto vlastnosti čeliť komentárom jej fanúšikov. Mladá mamička sa však dokáže naladiť na vlnu detských emócií a vďaka tomu si užiť šantenie so svojím synom. 
Na detskej izbe pre Sanela si dala záležať a chcela, aby bol jej syn spätý s prírodou. „Za pomoci nenormálnych profíkov, ktorých má vo svojom tíme, mu do izby postavili aj strom, do ktorého sa dá skryť,“ prezradila pikošku ohľadom detskej izby. 

- Najčítanejšie -