Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Bytová dizajnérka Simona Šándorová: Prezradí vám kľúč k nadčasovému interiéru i jesenné trendy

Bývanie

Bytová dizajnérka Simona Šándorová je expertkou na krásne interiéry plné elegancie a nádychu luxusu. Jej vlastný domov je pre ňu veľkou výzvou, prvým veľkým projektom, ktorý nadovšetko miluje. Poďte sa pozrieť spolu s nami, ako býva práve uznávaná dizajnérka.

Simona Šándorová, bytová dizajnérka a zakladateľka dizajnérskej firmy FeelHomeFactory, vytvára pre svojich klientov jedinečné interiéry, ktoré priam dýchajú domovom, pohodou, ale hlavne eleganciou a luxusom. Nábytok, ktorý má aj u seba doma, sama navrhuje a realizáciu necháva na skúsených remeselníkov. Je však tvorcom, ktorý najradšej tvorí za pochodu a výsledok je vždy plný dokonalosti.

Prečítajte si tiež:  Kúpeľne v glamour štýle vás očaria: Takto si ich dokážete vyčarovať aj doma

Stavte na nadčasovosť

Interiér ladený do neutrálnych farieb či zložený z kvalitných produktov môžete obývať nezmenený aj celé roky. Simona odporúča práve tieto materiály k vytvoreniu elegancie a nadčasovosti. „Myslím si, že kľúč k nadčasovému interiéru je vo veľkých a ťažko vymeniteľných plochách použiť večné materiály, ako napríklad kameň, drevo, sklo. Veci, ktoré sú trendy nás síce budú vždy chytať za srdce, pretože sú to aktuálne veci, ktoré momentálne fičia. Tie možno aplikovať do interiéru  v jednoducho vymeniteľných produktoch.“ Vyskúšajte ich preto na ľahko vymeniteľných vankúšoch, dekách či obrazoch a nebojte sa zapojiť aj potlač. 

FEMINITY TV: Nahliadnite spolu s nami do jedinečného domova bytovej dizajnérky Simony Šándorovej

Mohlo by vás zaujímať: Poznáme trendy v bývaní na jeseň 2018: Ponorte sa do mäkkých materiálov a výrazných farieb

Na jeseň sa hrajte s farebnosťou interiéru

„Trendy veci v bytovom dizajne sú už podobné móde. Mám pocit, že je dovolené úplne všetko. Ale trend je to, čo sa páči aktuálne vám!“ Odporúča dizajnérka, ktorá vždy chce docieliť efekt jedinečnosti, ktorá budú ladiť s majiteľom bytu. „Jeseň prinesie viac zlaté odlesky, možno použiť vínové odtiene. Myslím si však, že atmosféru jesene môžete navodiť práve sviečkami a červeným vínom v interiéri. To urobí svoje!“

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe