Presunúť na hlavný obsah

Jesenné farby v manikúre: Takto ich nosia známe Slovenky

Slovenské celebrity

Pekné nechty sú výsadou upravenej ženy. To vieme všetky. Pozrite sa však, ako aktuálne trendy nosia známe Slovenky a čo je naozaj IN.

Soňa Skoncová a nádherný pastel

Jeden pohľad na nechty prezradí, či ste stylingu venovali skutočne toľko času, koľko si výnimočná žena zaslúži. A výnimočná je každá z nás. Na to netreba zabúdať. Žene  jednoducho nesmie chýbať dokonalá manikúra. A známa moderátorka Soňa Skoncová, to dobre vie. Áno aj na jeseň sa nosí pastel na nechoch. Rozžiarte svoj deň práve týmto spôsobom. Verte, že takto krok vedľa určite neurobíte.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

 

Neprehliadnite: Rozhovor s Tamarou Kramárovou: Chcem, aby ma ľudia vnímali kvôli mojim schopnostiam, nie kvôli rodičom

Alexandra Orviská a stále trendy čierna

Čierna je jednoducho nestarnúca klasika. A rovnako ako to platí pri outfitoch, je to aj pri manikúre. Navyše, k čiernym nechtom sa hodí takmer všetko a viete ich "nosiť" hádam na každú príležitosť. Moderátorka a čoskoro dvojnásobná mama, Alexandra Orviská, týmto rozhodne trafila do čierneho. Doslova.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

 

Eliška Chomisteková a sexi bordová

Mystická bordová je túto sezónu naozaj hitom. Čím po tmavšom odtieni siahnete, tým lepšie. Bordová je skrátka v kurze a vie to aj Eliška Chomisteková. Dokonca môžete kombinovať dva rôzne odtiene tejto farby a stále to bude vyzerať skvele. Nosia ju ženy, čo majú štýl, sú sexi a zároveň si zachovávajú istú dávku tajomna. 

 

Čítajte tiež: Rozhovor s Emou Müllerovou: O sebaláske ale aj o tom, ako sa dostala k podcastom

Karolína Chomisteková a klasický nude

Ak milujete minimalizmus, skúste to ako nádherná Karolína Chomisteková. Klasika v podobe "nude" odtieňov, snáď nikdy nevyjde z módy. Milujú ju ženy po celom svete a roky má svoje miesto v beauty svete. Je to skvelá voľba, ak chcete mať upravené a elegantné nechty bez námahy. Navyše nahá manikúra sa hodí ku každému outfitu. Povolená je svetlo ružová, broskyňová, či farba slonoviny. Tak čo, máte už vybranú tú svoju? 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe