Presunúť na hlavný obsah

V týchto odtieňoch vyzerajú brunetky neodolateľne: Siahnite na jeseň po farbách, ktoré lichotia odtieňu vašich vlasov a pokožke

Móda

Farba vlasov, vašej pokožky a outfitu, dokážu s celkovým vzhľadom hotové zázraky. Pozrite sa spolu s nami, ktoré odtiene podľa farebnej typológie, budú ideálnou voľbou pri kúpe nových kúskov do vášho šatníka.

Farby v bezprostrednej blízkosti tváre vytvárajú farebný odraz svetla a ovplyvňujú to ako vyzeráte. Práve preto sa farba vašej pleti, očí a celkový vzhľad mení, s farbou ktorú si dáte bezprostredne k tvári. Jej výberu by ste mali venovať špeciálnu pozornosť. My sme zistili, ktoré odtiene brunetkám najviac pristanú. A je vlastne jedno, či ste skôr jarný, letný, jesenný alebo zimný typ.

Inšpirujte sa: VIDEO: Topánky na jeseň/zimu 2020/2021, ktoré bodujú v uliciach: Po ktorých siahnete túto sezónu vy?

Žltá

Mysleli ste si, že toto rozhodne nie je farba pre vás? Veľmi sa mýlite. Ak totiž zvolíte správny odtieň žltej, nielenže vás takýto outfit rozžiari, ale budete vyzerať aj oveľa mladšie. K porcelánovej pleti, tmavým vlasom sa naozaj hodí. Navyše so správnymi doplnkami docielite mimoriadne štýlový look.

Čierna

Ak doteraz nemáte nič v tomto odtieni vo svojom šatníku, rýchlo to zmeňte. Čierna farba je totiž vyslovene "must have" pre brunetky. Skvele vyzerá aj v kombinácii s červenou, či béžovou. 

Modrá

Pri modrej sa držte jedného pravidla - čím tmavší odtieň, tým lepšie. Docielite ňou ležérny minimalistický outfit s puncom jedinečnosti.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Mäkké svetre ako od babičky: Aké kúsky dominujú na jeseň?


Bordová

Hoci sa mnohé ženy bordovej stránia, brunetkám neuveriteľne pristane. Dodáva sexappeal a verte nám, že ak siahnete napríklad po bordových šatách alebo kabáte, budete si pripadať ako bohyňa.

Biela

Biela je určite perfektnou voľbou. Rovnako pristane brunetkám, čiernovláskam aj blondínkam. Tmavovlásky však majú jednu výhodu. V kombinácii s ich snedou pokožkou na nich priam zažiari. 

Pozor by si mali ale dať na pastelové farby hlavne na ružovú, či broskyňovú, z výraznejších odtieňov sa vyhýbajte oranžovej. Taktiež by mali mať na pamäti, že biela, krémová a šedá, vám pristanú oveľa viac ako napríklad samostaná béžová.

- Najčítanejšie -