Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Mäkké svetre ako od babičky: Aké kúsky dominujú na jeseň?

Móda

Sveter. Každá ho máme. Minimálne jeden kus. No i tento najobyčajnejší kúsok šatníka podlieha určitým trendom.

Sveter je neodmysliteľnou súčasťou tejto sezóny. V podstate od jej začiatku až dokonca zimy by mal byť práve tento kus odevu vašim každodenným must have. Aké sú tohto jesenné trendy v nosení svetrov? 

Mohlo by vás zaujímať: Čo si obliecť, keď chcete byť športovo, ale pekne: Aké kabelky nosia krásky k legínam a po akom doplnku často siahajú?

Zabudnite na to, že veľa vecí na sebe sa nevypláca. Najmä počas jesenného a zimného obdobia takéto pravidlo neexistuje. Jednoducho, keď si chcete dať tenší sveter s hrubším, nech sa páči. Ak chcete nosiť sveter s vysokým golierom, k tomu úpletový šál, rovnako to máte dovolené. Môžete mať na sebe čokoľvek chcete. Toto je pravidlo, ktoré sme mohli vidieť na prehliadke značky Michael Kors. Prioritou sezóny je pohodlnosť a teplo. A tieto priority by ste si mali osvojiť aj vy.

Za pozornosť však stojí aj ďalší trend, ktorý môžete nosiť v pletenom prevedení. To, že vesty sú žiadaným prvkom sezóny, sme vám písali v tomto článku: Pánska vesta - váš nový spoločník: Ako nosiť tento trend?

A ak hľadáte teplejšiu variáciu, rovnako tak môžete vyberať z pletených variácií. Perfektne sa hodia do office looku či na jesennú prechádzku.

Vrstvenie je tiež akými si must have prvkom jesennej sezóny. Takže hravo do toho. Maxi svetre s maxi šatami sú tiež cestou, ako sa môžete vybrať.   Jedným zo spôsobov, ako ich nosiť  je omotať si cez sveter výrazný opasok. Originálne však pôsobí, ak nezabudnete povytiahnuť rukávy spod svetra, aby bolo jasné, čo máte na sebe. Víťazmi medzi jesennými farbami sú príjemne tlmené tóny, od krémovo bielej až po vínovú, od zelenej až po rôzne odtiene hnedej. Pohodové a nadrozmerné roláky a svetre s nákrčníkom, pletené šaty, vesty... jednoducho všetko. Vytiahnite nejaký kúsok od babičky a vyrazte do ulíc aj vy. 

Neprehliadnite: Mysli lokálne, konaj globálne: Tvrdí žena, ktorá na jednom mieste sústreďuje úsilie česko-slovenských módnych návrhárov

Ako efektívne nosiť tento trend, nájdete v priloženom videu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe