Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Letné šaty poslúžia aj pod trenčkot: Kombinácie, z ktorých vyčarujete perfektné stylingy bez toho, aby ste míňali

Móda

Obľúbený kúsok leta nemusíte ešte odkladať do šatníka. V tomto prechodnom období s ním viete kreovať nové stylingy, v ktorých objavíte novú krásu.

Milujeme letné šaty a vzdať sa ich na konci leta je vždy ťažké. Keď však zapojíme trochu fantázie, zistíme, že ani nemusíme. Ponúkajú totiž spektrum možností, ako ich využiť v kombinácii s inými kúskami šatníka a vyťažiť z nich opäť niečo nové. Súčasná doba praje udržateľnosti a spôsob, ako môžete niektoré návyky zmeniť, je práve zaujať aj takýto postoj využitia jedného kúsku na viackrát alebo počas viacerých sezónnych období. 

Inšpirujte sa: VIDEO: Back to business: Kraťasový kostým do práce z vás urobí sebavedomú ženu a otvorí nové príležitosti

VIDEO: Inšpirujte sa, ako nosiť trenčkot počas jesene

 

Letné šaty pod trenčkot

Jednoduché letné šaty rovného strihu alebo strihu, kopírujúceho ženskú líniu môžete nosiť aj pod trenčkot s holými nohami a koženými šľapkami alebo sandálikmi. Všimnite si detail v podobe V-éčkového dekoltu naholo. Náznak ženskej pokožky v tomto celkovom looku vytvára sofistikovaný vzhľad, ktorý môžete ešte podčiarknuť vlasovým stylingom v podobe francúzskeho drdolu. Kabelku voľte jednoznačne do ruky alebo na remienku do ruky. Vznešený vzhľad tým umocníte a v pracovnej oblasti vzbudíte prirodzenú autoritu a zmysel pre štýl.

Neprehliadnite: Sandále, ktoré spôsobili ošiaľ: Vedeli by ste si kedysi predstaviť, že z tohto bude jedného dňa trend?

 

Ľahký baloniak alebo trenčkot môžete využiť tiež tak, že ho oblečiete ako náhradu za letné šaty. Musí vám však dokonale padnúť a väčšinou ide o modely z ľahkého materiálu alebo hodvábu s pásikom v okolí trupu. Vysoký pás je podmienkou. Len vtedy totiž dokonale vynikne ženská figúra a predĺžia sa nohy. Labutie držanie tela a ladná chôdza dokážu aj z takéhoto zdanlivo na pohľad jednoduchého a klasického outfitu vyčarovať jedinečný look hodný modernej ženy, ktorá si ide vlastnou cestou. Je sebavedomá, cieľavedomá a zastáva určitú životnú filozofiu, v ktorej zdokonaľovať vlastné ja je tiež cestou. Zároveň však vie povedať „nie“.

- Najčítanejšie -