Presunúť na hlavný obsah

Ružová v centre pozornosti: Táto farba nie je len pre malé dievčatká. Takto ju môžete nosiť aj vy

Móda

Ružová farba síce môže v mnohých evokovať nevinnú dievčenskosť, no ak siahnete po správnom odtieni, strihu a kúsku, môžete práve ružovou vytvoriť trendy styling.

50 odtieňov ružovej

O tom, že práve táto farba je hitom tohto roka svedčí aj fakt, že ju môžeme vidieť všade. V obchodoch, v magazínoch, na mólách, v reklamných kampaniach a v neposlednom rade na módnych udalostiach a módnych ikonách, ktoré v každom veku rady siahnu práve po ružovej.

Prečítajte si: Bedrové nohavice sa vďaka tejto modelke vracajú do módy: Ako ich nosiť, aby ste vyzerali rovnako trendy?

Púdrová, lilavá, ale aj taká cyklámenová... V hre budú túto sezóny takmer všetky odtiene ružovej. A netreba sa jej vôbec báť. A práve toto obdobie je na nosenie takejto farby práve najvhodnejšie. Či už si vyberiete sexi šaty, elegantné nohavice, sako alebo si zatiaľ len trúfnete na doplnky v ružovej farbe, krok vedľa rozhodne neurobíte.

Výhodou tejto farby je, že je kombinovateľná s každou inou. Záleží len na odtieni, aký zvolíte. Sýtejšie farby kombinujte  bielou, čiernou alebo striebornou, zatiaľ čo tie svetlejšie môžete s modrou, fialovou alebo pokojne aj so zelenou či žltou. Originalita sa v tomto prípade vypláca. Najväšiu výhodu v tomto smere však majú blondíny. Práve ich odtieňu vlasov sa hodí každý odtieň ružovej. Ženy s ryšovou hrivou by mali voliť skôr pastelovejšie tóny a tmavovlásky by sa mali vyvarovať bláznivým farebným kreáciam. 

A ak sa chcete inšpirovať, ako túto farbu nosiť, pozrite si našu ružovú fotogalériu.

Mohlo by vás zaujímať: Kabelkové trendy na novú sezónu hovoria jasnou rečou: Vyhráva hravosť a originalita

O popularite ružovej farby svedčí aj to, že rady po nej siahnu aj známe Slovenky a Češky, ktoré sa radia medzi tie najštýlovejšie z domácej módnej scény. Takže, ak si stále nie ste istá práve touto farbou, inšpirovať sa môžete Soňou Skoncovou, Danielou Peštovou či Monikou Marešovou. Tieto dámy vedia nosiť ružovú na všetky spôsoby a dokazujú tak, že práve ružová dokáže krásne podčiarknuť vašu ženskosť. A ak si trúfnete, pokojne sa do ružovej oblečte od hlavy po päty. Pekne tón v tóne, čo je naďalej veľkým hitom a nejakú tu dobu ešte bude. 

Neprehliadnite: Sandále, ktoré spôsobili ošiaľ: Vedeli by ste si kedysi predstaviť, že z tohto bude jedného dňa trend?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Pestova (@daniela_pestova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Tomas (@janatini),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Marešová (@monikamaresova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

- Najčítanejšie -