Presunúť na hlavný obsah

Bedrové nohavice sa vďaka tejto modelke vracajú do módy: Ako ich nosiť, aby ste vyzerali rovnako trendy?

Móda

Trendy sa síce opakujú, no nie všetky sú vítané s pozitívnym ohlasom. Čo si vy myslíte o tomto?

Úspešný návrat?

Bedrové nohavice. Trend, ktorý ešte pred niekoľkými rokmi bol považovaný za večný, sa na čas úplne vytratil z módnej scény. No teraz si známa modelka Bella Hadid zaumienila, že sa ho pokúsi vrátiť na výslnie. A tak bedrové nohavice nosí takmer neustále. Na druhej strane, môže si to dovoliť - štíhly pás a ploché bruško sú dva najväčšie predpoklady na to, aby ste si mohli takýto kúsok obliecť aj vy. 

Prečítajte si: Pustite 60. roky na moderný spôsob do vášho šatníka: 4 kľúčové trendy, ktoré vám oživia leto

Nohavice s nižším sedom sú však veľmi rizikové a môžu tiež znamenať úplnú pohromu. Preto sú mnohí stále na pochybách, či naozaj obnoviť tento trend a venovať mu takú pozornosť, akú majú napríklad džínsy s vysokým pásom, ktoré sú veľa praktickejšie a vo výsledku aj estetickejšie. Predsa len, koľko žien sa môže pochváliť postavou, akú má známa bruneta? 

Mohlo by vás zaujímať: Sandále a šľapky, ktoré sa budú nosiť na leto 2020: Čo si obuť na nohy v horúčavách?

Preto treba myslieť aj na to, s čím by sa mali takéto kúsky nosiť. Chápeme, že sú ženy, ktoré sa snažia stoj čo stoj nasledovať trendy alebo si berú inšpiráciu práve od spomínanej modelky. Ale slepé kopírovanie sa nie vždy vyplatí, preto dajte predovšetkým na jednoduchosť a nič neprekombinovavájte. Bedrové nohavice noste radšej s voľnou košeľou alebo dlhším tričkom, ktoré si len spredu zastrčte za džínsy. Výbornou voľbou môže byť aj hodvábne tieľko pripimínajúce spodnú bielizeň v kombinácii s oversize sakom. Čo sa týka samotného strihu nohavíc, voľte skôr voľnejšie strihy, nie upnuté a celkový štýl sa snažte ladiť viac do casual a športového moodu. Zabudnite na 100% eleganciu. A bruško odhaľujte len vtedy, ak ho máte skutočne štíhle. Inak si zavaríte na poriadny trapas...

Bella v tom však nie je sama: Bedrové nohavice sa objavujú v uliciach čoraz častejšie. Inšpiráciu nájdete v galérii

Neprehliadnite: TOP stylingy inšpirované trendmi z minulosti: Za týmito sa oplatí ohliadnuť späť v čase

Myslíte si, že budú takéto nohavice opäť trendom?

spolu hlasovalo 848 ľudí

Áno
238

- Najčítanejšie -