Presunúť na hlavný obsah

Na pláž aj na párty: Vyberte si multifunkčné plavky. Takto z nich urobíte súčasť vašich lookov

Móda

Nemusíte ich nosiť len na kúpalisko či pláž. Dnes už môžu byť plavky plnohodnotná súčasť vašich denných stylingov.

Plavková sezóna je takmer v polovici a inšpiráciu, v čom na pláži zaujmete najviac, sme vám priniesli aj v tomto článku: Plavková inšpirácia v podaní celebrít: V akých plavkách vyraziť na pláž podľa typu postavy?

Tentokrát sme sa však zamerali na celé plavky, ktoré môžete hravo zapracovať do svojich denných lookov, ale rovnako tak i večerných. Okrem najhorúcejších strihov plaviek prinášame inšpiráciu na denné looky, ktorých základom sú práve plážové kúsky. Nosiť ich však môžete, aj keď sa práve nechystáte na pláž či kúpalisko...

Jednodielne

Nie, jednodielne plavky nie sú len pre staršie ženy snažiace sa zakryť nedostatky svojej postavy! 
Jednoduchá a osvedčená kombinácia – šortky, plavky, ktorá pôsobí veľmi štýlovo a zároveň chic. Navyše, ak zvolíte ultra trendovú variáciu atypický strih a metalické odtiene, nikto nemusí ani postrehnúť, že ste top vymenili za tento plážový odev.

Prečítajte si: Striktné a jasne zadefinované: Vďaka tomuto sú Francúzky štíhle a vždy perfektne upravené

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

Sukňa a plavky

Ideálna kombinácia na letné rande. Vymeňte top za plavky. Nakombinujte ho so sukňou s vyšším pásom, ktorá bude neprehliadnuteľná a máte look, akým rozhodne zabodujete. Nemusíte sa nachádzať na Francúzskej riviére, aby ste si takto vyrazili na večeru.

Neprehliadnite: Kapsulový šatník na celé leto: 10 letných outfitov, vďaka ktorým sa budete cítiť aj na Slovensku ako na dovolenke

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Izabel Goulart (@izabelgoulart),

Pánsky štýl a bikiny

Aj táto kombinácia stojí za vyskúšanie. Hodí sa na párty či letnú svadbu. Počas oficiálnej časti sa zahalíte, na svadobnej párty môžete byť za hviezdu. Teda, samozrejme, až po neveste. V tomto prípade voľte originálne plavky, ktoré na prvý pohľad nevyzerajú ani ako plavky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Viky Rader (@vikyandthekid),

Uvoľnený štýl

Ďalšia skvelá variácia. Overal, plavky, tenisky, nápadné okuliare. Skvelý letný styling, či už idete na prechádzku alebo kávu s priateľkami. Každý naokolo ocení vašu originalitu a ak sa medzičasom rozhodnete vybrať na kúpalisko, nemusíte si odbehnúť domov. Budete pripravená. 

Mohlo by vás zaujímať: Karolína začala na Bali vyrábať plavky: Modely jej šije lokálna rodina a poctivo ich testuje najskôr na sebe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Candice Swanepoel (@angelcandices),

- Najčítanejšie -