Presunúť na hlavný obsah

Zabudnite na džínsové šortky: Túto sezónu by ste ich mali nahradiť inými kúskami

Móda

Počas horúcich letných dní je predsa len lepšie mať na sebe niečo iné, ako upnuté džínsové šortky. Poradíme vám, aké kúsky si zvoliť, aby váš styling pôsobil dokonalo.

Niečo iné

Áno, džínsové šortky sú akousi klasikou, ktorá sa nám spája s letnou sezónou, ale možno je na čase vymeniť klasiku za niečo nové. A tak trochu pohodlnejšie. Predsa len počas horúcich dní je lepšie mať na sebe veci z ľahšieho materiálu. Preto by ste mali voliť kúsky, ktoré sú voľnejšie, a ktoré sú z materiálov ako napríklad ľan, bavlna alebo ľahká teplákovina. Ak viete, ako ich nakombinovať, vytvoríte si oveľa zaujímavejšie stylingy ako z rifľoviny. 

Neprehliadnite: V akých plavkách najradšej vidia naše prsia muži? Tento trend bikín je jednoznačnou odpoveďou

Najväčšiu pozornosť by si zaslúžili biele kúsky, ktoré dýchajú letom. A ak tomu pridáte čipkovaný materiál, nebudte mať o pohodlie, ale i pozornosť núdzu. Veď aká iná farba a materiál pôsobi viac letne ak nie práve táto dvojica? Čipkované kraťasy sa hodia na rande, no nosiť ich môžete aj do práce či na stretnutie s kamarátkami. Ak chcete pôsobiť nápadnejšie, oblečte sa od hlavy po päty do bielej farby. Takýto styling je vždy výhrou. 

Vašej pozornosti by nemali ujsť ani šortky s vysokým pásom. Ten dokonalo zamaskuje vaše nedostatky, ako napríklad väčšie spodné bruško a rovnako nechá vyniknúť váš pás, takže postava pôsobí oveľa ženskejšie. Tento typ sa ideálne kombinuje s crop topom alebo zaujímavým vrchným dielom plaviek

Mohlo by vás zaujímať: Na pláž aj na párty: Vyberte si multifunkčné plavky. Takto z nich urobíte súčasť vašich lookov

Veľkej pozornosti sa už nejaký čas tešia tepláky, ktoré sa vďaka modelkám ako Bella Hadid, Gigi Hadid či Kendall Jennner stali neodmysliteľnou súčasťou šatníka každej ženy. Práve ony povýšili tepláky na niečo viac, a tak vôbec nie je zlé obliecť si ich aj mimo domova. Teplákové šortky voľnejšieho strihu a nápadnejšej farby dokážu upútať pozornosť. A budete sa v nich cítiť naozaj veľmi pohodlne. 

Prečítajte si: Plážové outfity, v ktorých budete toto leto hviezdiť: Najočakávanejšie horúce mesiace sú pred nami

Ďalšiu inšpiráciu môžete nájsť v priloženej fotogalérii

- Najčítanejšie -