Presunúť na hlavný obsah

Módne tipy Hailey Bieber: Klasiku, ktorá nikdy neomrzí kopíruje od princeznej Diany

Móda

Hailey Bieber je právom považovaná za jednu z najvplyvnejších módnych osobností súčasnosti.

Ikona

Manželka speváka Justina Biebera Hailey Bieber nemá ani 25 rokov, no je z nej módna ikona, ktorá dokáže významne ovplyvňovať a udávať trendy. Za posledný rok si vybudovala skutočne silné meno v tejto brandži a dokazuje to aj svojimi každodennými lookmi. Hailey si zakladá predovšetkým na rokmi overenej klasike a štýle Diany, ktorý je pre ňu už od mladosti veľmi inšpiratívny. Čo by vám teda podľa Hailey nemalo chýbať v šatníku?

Oversize sako

Mnohé ženy sa mylne domnievajú, že ak budú nosiť over size saká, pridá im to na veku, uberie na ženskosti. Lenže to vôbec nie je pravda. Ak to viete správne nakombinovať, o ženskú stránku sa neoberiete. Dôležité je teda správne poňať celkový styling. Vždy kombinujte voľné sako s nejakým ženským prvkom, napríklad v tomto prípade s crop topom. 

Prečítajte si: Toto je jediná kabelka, ktorú v lete potrebujete: Budete ju milovať

Malé čierne

O popularite a obľúbenosti týchto kúskov svedčí aj fakt, že sa nosili už pred desiatkami rokov.  I keď strihy sa rôznymi obdobiami menia, čierna zostáva čiernou a aj vďaka jej nesmrteľnosti malé čierne koktajlky nikdy nebudú out. Samozrejme, ak zvolíte nadčasové modely. Napríklad obtiahnuté šaty s holým ramenami - klasika, ktorú milovala Diana a nedá na ňu dopustiť ani Hailey. 

Mohlo by vás zaujímať: Endless summer style: Inšpirujte sa letnými kombináciami Leny Perminovej, ktoré si ľahko vyčaríte aj z vlastného šatníka

Mom jeans

Širšie jeansy s vysokým pásom. Strih, ktorý nosili naše mamy a teraz je opäť v kurze. Resp. on bol stále, len nie každý mu venoval pozornosť. Tiež patrí medzi klasiky, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku. Ideálne sa hodí aj do práce, ak ich správne nakombinujete. Skúste si k nim obliecť predĺžené sako, lodičky a máte dokonalý look, v ktorom môžete po práci skočiť rovno na drink s priateľkami. 

Neprehliadnite: Exkluzívny rozhovor: Lena Perminova prezradila svoje beauty tajomstvá, takto sa udržíte v skvelej forme aj ako mama

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber),

Oversize mikina

Každá žena by mala mať aj takýto kúsok u seba. Je to jedna z najpraktickejších vecí. Oceníte ju vždy, keď naozaj nebudete vedieť, čo na seba. Či už so šortkami, teplákami, alebo aj džínsami a lodičkami, táto mikina sa vám nezunuje pri žiadnej kombinácii. 

Čo by malo byť ešte súčasťou vašich šatníkov? Inšpiráciu môžete nájsť v priloženej galérii

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber),

- Najčítanejšie -