Presunúť na hlavný obsah

Kruhové náušnice ako doplnok, ktorý sa hodí na každú príležitosť: Aké by ste mali nosiť?

Móda

Tento šperk je už roky veľkou klasikou.

Nadčasová jednoduchosť

Kombinácia, ktorá vedie už niekoľko sezón a získala si pozornosť viacerých žien. Kruhové nášnice sú doplnkom, do ktorého sa oplatí investovať, pretože je nadčasových a ešte roky sa neomrzí. A výhodou týchto doplnkov je, že sa skutočne hodia každej žene - ryšavej, blond aj tmavovláske. Či už máte dlhé alebo krátke vlasy... A s akými modelmi by ste mali ladiť svoje looky túto sezónu?

Čím väčšie, tým lepšie! Presne také, s ktorými okamžite upútate pozornosť a budete neprehliadnuteľné. No aj tu platí to, čo vždy - ak zvolíte skutočne veľké kúsky, neplytvajte energiu inými doplnkami. Nepotrebujete ich.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Chiara Ferragni(@chiaraferragni),

Prečítajte si: Štýlové klobúky, ktoré sa dokonale hodia k letnému outfitu: Túto sezónu bodujú tieto tri modely

Zlaté kúsky vedú

Pravdou je, že posledné roky sa netešili zlaté kruhové náušnice až takej veľkej pozornosti. No túto sezónu sa to pomaly mení a isté je, že práve tieto kúsky budú hrať hlavné husle pri dolaďovaní vašich stylingov. A pokojne môžete kombinovať rôzne farby kovov. Jednoduché náramky, nenápadné, ale efektné kruhové náušnice sú tými pravými doplnkami, ktorými nikdy nič nepokazíte.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Rosie HW (@rosiehw),

Mohlo by vás zaujímať: Must-have kúsky na letnú dovolenku Simony Brnovej: Čo nesmie chýbať v jej kufri a kozmetickej taštičke?

Ak doma takýto kúsok ešte nemáte, ale plánujete si ho zaobstarať, skúste siahnuť po zlatých náušniciach. Pôsobia nápadnejšie a o niečo štýlovejšie. Zaujímavo pôsobí napríklad kombinovanie viacerých kruhových náušníc, takže pokojne si nechajte urobiť dierku dve navyše. A ak veľmi túžite vynikať, vyberajte hrubšie modely. V tomto prípade budú práve náušnice tým prvkom, ktorý dokonalo vyzdvihne celý váš look. Takže investovať do kvality sa vám rozhodne vyplatí, keďže práve kruhové náušnice môžete nosiť každý deň. Dokonalo pasujú k biznis looku, k večernej róbe, ale aj k pánskemu štýlu.

Neprehliadnite: Plážové outfity, v ktorých budete toto leto hviezdiť: Najočakávanejšie horúce mesiace sú pred nami

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Rosie HW (@rosiehw),

Aké trendy v tomto smere dominujú najviac, nájdete v priloženej fotogalérii

- Najčítanejšie -