Presunúť na hlavný obsah

Kabelkové trendy na novú sezónu hovoria jasnou rečou: Vyhráva hravosť a originalita

Móda

To, čo v skutočnosti bude rozhodovať v novej sezóne pri výbere kabelky, je hlavne nápaditosť. Kabelka by nemala byť len doplnkom, ale skôr nosným prvkom vášho stylingu.

Nová sezóna sa pomaly blíži, preto vôbec nie je na škodu pozrieť si zopár nasledovných trendov, ktoré jej budú dominovať. Tentokrát sme sa zamerali na kabelky. Konkrétne na kúsky, ktorým by ste aj vy počas budúcich mesiacov mali venovať pozornosť. Ak chcete svoj šatník obohatiť o nový doplnok, vyberte si niečo takéto:

Prečítajte si: Bedrové nohavice sa vďaka tejto modelke vracajú do módy: Ako ich nosiť, aby ste vyzerali rovnako trendy?

Malé a hravé

Heslo, ktoré platí pri najžiadanejších kabelkách sezóny. Áno, môže sa zdať, že takýto kúsok je nepraktický kvôli malej veľkosti a aj pri výbere farieb môžete byť limitované. Alebo aj nie. Mixovať vzory, farby a materiály dnes nie je nič nezvyčajné. Tak prečo to nevyužiť práve pri tomto doplnku? Pri kúpe minikabelky myslite teda predovšetkým na to, že nekupujete len obyčajný doplnok, ale niečo, čo zmení každý váš look a pritiahne požadovanú dávku pozornosti. Nebojte sa teda vystúpiť z komforntej zóny. Jeseň bude patriť v tomto smere predovšetkým farbám ako ružová, fialová, zelená či modrá. Ak sa bojíte vzorov, tak voľte aspoň modely, ktoré majú nejaký bonus navyše, napríklad zaujímavú pracku. 

Neprehliadnite: Módne tipy Hailey Bieber: Klasiku, ktorá nikdy neomrzí kopíruje od princeznej Diany

Voľné ruky

Praktický trend, ktorý našťastie nastupuje aj do ďalšej sezóny. Či už  v podobe stále populárnych ľadviniek, minikabeliek krížom cez telo alebo minibatohov. Čo presne zvolíte, to je už na vás. Ale opäť by ste mali myslieť na to, že dôležité je to slovo MINI. A áno, opäť nám je jasné, že veľa vecí so sebou do niečoho takéhoto asi nezabalíte, ale možno sa aspoň naučíte neťahať so sebou zbytočnosti. A ten pocit voľných rúk pri prechádzke je na nezaplatenie, nemyslíte? Pri tomto trende môžete ísť cestou nápadnosti, ale tiež voliť klasiku. Napríklad elegantná koženková ľadvinka na opasku je výbornou voľbou takmer do každého stylingu. 

Klasika na 24/7

Sú ženy, ktoré jednoducho dajú vždy na praktické a nadčasové kúsky. Ak patríte medzi ne, podobné kúsky, ako sú na obrázku, budete milovať. Do takejto kabelky zabalíte všetko, čo potrebujete, veľmi ľahko ju nakombinujete do každého štýlu a zároveň, ak zvolíte zaujímavých strih či farebnú kombináciu, môžete mať kúsok, ktorý bude pútať pozornosť. Preto sa oplatí investovať práve do takého modelu, ktorý vám môže služiť roky. Pri výbere podobných kabeliek myslite hlavne na kvalitu a z odtieňov voľte prírodné farby. Vyvarujte sa však čiernej - tá pôsobí zbytočne tvrdo a pridáva na prísnosti. Hnedé a zemité farby sú v tomto smere oveľa lepšou voľbou. 

Mohlo by vás zaujímať: Kruhové náušnice ako doplnok, ktorý sa hodí na každú príležitosť: Aké by ste mali nosiť?

Viac inšpirácie na TOP kabelky novej sezóny nájdete v priloženej fotogalérii

- Najčítanejšie -