Presunúť na hlavný obsah

Ženy to považujú za sexi, muži za vulgárne: Na prvé rande si tieto veci na seba radšej nedávajte

Móda

Občas je lepšie ísť na to pomaly. Vyzývavým oblečením by ste svojho potenciálneho nového partnera mohli odstrašiť. Vyvarujte sa teda noseniu týchto vecí na prvé rande.

Hra s predstavivosťou

Tú muži milujú, tak prečo ich o to oberať? Rozhodne by ste si nemali na úplne prvú, možno ani na tú druhú schôdzku obliecť priehľadný top, vďaka ktorému ukážete, čo máte pod ním. Síce môžete rozdávať sebavedomie, ale pre mužov budete len lacný a ľahký cieľ, ktorý ich v tom momente prestane baviť. Ak silou mocou chcete ísť práve to takéhoto kúsku, oblečte si aspoň nejakú podprsenku. Alebo plavky. Počas leta to vlastne nie je nič nezvyčajné. 

Prečítajte si: Pozor na to, čo si obliekate do práce: Aj napriek horúcemu počasiu, toto sa do kancelárie nehodí

Ultra hlboké a ultra mini

Aj jedno, aj druhé môže viesť tomu, že sa hneď na prvej schôdzke rozhodne, že druhú už s vami nechce. Ženy by mali byť pri výbere lookov rafinovanejšie. Zhodujú sa na tom aj muži. Nesnažte sa zapôsobiť silou mocou svojimi prednosťami. I keď máte štíhle nohy či vyvinutý hrudník. Veď predsa časom to objaví sám, preto by ste to mužom nemali uľahčovať. Ocenia to oveľa viac. 

Červená má červenú

Ďalšia vec, ktorá je roky považovaná za silnú ženskú zbraň. A naozaj to tak je, ale nie na prvej schôdzke. Mužov to môže rovnako vydesiť. Červený rúž si nechajte na neskôr. Prečo? Tak väčšinou sa očakáva nejaký ten bozk na rande a úprimne, muži neradi obtierajú svoje pery o niečo, čo by ich mala zafarbiť. A už vôbec nie o červený rúž... Myslite na to.

Mohlo by vás zaujímať: Typy sukní na rôzne príležitosti: Koľko by ste ich mali mať vo svojom šatníku?

Trendy nechajte doma

V neposlednom rade by ste mali mať na pamäti ešte jednu vec - trendy je občas lepšie nechať doma. "Kačičkovské" šlapky síce vedú na mólach, módne ikony ich tiež milujú, ale muži, tí rozhodne nad nimi krútia hlavu. Úprimne, za spoločnosť v niečom takomto by sa hanbili. Bohužiaľ, je to tak. Takže trend si nechajte na neskôr, na rande sa radšej vyberte v klasike, ktorá sa ešte nikdy nezunovala - v lodičkách. 

Neprehliadnite: Karolína začala na Bali vyrábať plavky: Modely jej šije lokálna rodina a poctivo ich testuje najskôr na sebe

- Najčítanejšie -