Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Topánky na jeseň/zimu 2020/2021, ktoré bodujú v uliciach: Po ktorých siahnete túto sezónu vy?

Móda

Aké topánky budeme nosiť nasledujúce mesiace a ktoré dizajny zamiešali karty medzi overenou klasikou?

 

VIDEO: Inšpirácia priamo z ulíc fashion weekov, ako nosiť tento typ topánok 

 

The Chunky Welly Boot

Robustné topánky s traktorkovou podrážkou známe tiež ako „chunky welly boot“ sú dominantou sezóny jeseň/zima 2020/2021. Traktorkový štýl sa nosí s čímkoľvek a pravidlá sa stierajú. V uliciach metropol to počas fashion weekov nimi žilo a aj naďalej si svoj dominantný status obľúbenosti zanechávajú. Čo na ne hovoríte?

Inšpirujte sa: VIDEO: Letné šaty poslúžia aj pod trenčkot: Kombinácie, z ktorých vyčarujete perfektné stylingy bez toho, aby ste míňali

The Chain Link

Retiazky, ktoré sa v šatníku žien objavovali za posledné mesiace čoraz viac sa presunuli aj nižšie okolo členkov. To, že sa však objavia aj v jesenných kolekciách možno niektorých prekvapí. Topánky zdobené retiazkou nazývané tiež „the chain link“ či už okolo členkov alebo v podobe pracky sa objavujú ako na mokasínach, tak na čižmách či lodičkách, ktorým dodávajú silu elegancie. 

The Thigh-High Boot

Čižmy nad kolená, tzv. the thigh-high boot ženy milujú a tento štýl naberie celkom novú podobu na jeseň už len tým, že sa na prehliadkových mólach objavujú kožené či lesklé kúsky. Výborne vyzerajú s dobre padnúcim sakom či vlneným kabátom alebo šatami. Spočiatku vás to môže stáť určité odhodlanie, ale výsledok vás presvedčí o tom, že sa budete cítiť sebavedome.

The Neutral Toe

Návrhári dokázali, že telové a biele topánky majú mať svoje zastúpenie aj na jeseň. Nosia v sebe skryté možnosti, ako osviežiť elegantný vzhľad a prispieť tak k budovaniu osobitého štýlu. Nie je žiadnou výnimkou, keď špica topánky je ladená do iného tónu a vytvára zaujímavý kontrast tón v tóne.

The Combat Boot

Šatníková klasika v podobe „bojových“ kožených topánok jednoducho v zime musí byť. Obľúbili si ich modelky a zabezpečia pre vašu chôdzu maximálne pohodlie. Dizajn topánok je roztiahnutý do širokého spektra a tak nečudo, že skvele vyzerajú nielen s nohavicami, ale aj šatami či sukňami. Štýl, ktorý nás nikdy neopúšťa.

Mohlo by vás zaujímať: Šperky sezóny: Extravagancia, ktorú môžete nosiť aj do práce

The Wear-Anywhere Exemplar

Čižmy, ktoré vás zachránia a dajú sa nosiť vždy a všade. Ak nepodliehate trendom, alebo ste nerozhodný typ, určite vás budú zaujímať topánky, ktoré môžete nosiť kedykoľvek a kdekoľvek. Do práce sú ako stvorené a skvelou správou je, že vám vydržia sezóny a sezóny, čo je v dobe udržateľnej znakom moderne rozmýšľajúcej ženy.

- Najčítanejšie -