Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Vzor jesene, ktorý je najväčšou klasikou: Kocky sa nosia na všetkom

Móda

Existuje väčšia klasika, ako práve kocky na jeseň?

Posledných pár dní sa vám snažíme priblížiť najhlavnejšie trendy z oblasti módy na sezónu jeseň/zima 2020/21. Po pánskych prvkoch šatník, strapcových kúskoch alebo hnedej farbe sme sa tentokrát zamerali na niečo, čo možno aj doma máte, len stále váhate nad tým, či to vytiahnuť. Kocky. Vzor, ktorý sa ani za x rokov pôsobenia na módnej scéne doposiaľ nezunoval.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Hnedá farba sa hlási o slovo: Jeseň bude patriť týmto odtieňom

VIDEO: Koniec-koncov, svedčí o tom aj nasledujúce video, v ktorom môžete vidieť, ako tento trend sezóny efektívne nosiť. 

 

Hrajte sa

A to predovšetkým grafickými vzormi. Pôsobia veľmi štýlovo, dodávajú ten pravý módny punc každému jednému looku. Stačí obyčajné tričko s neobyčajnými vzormi. Získate tak veľa muziky za málo peňazí a v tomto prípade aj za málo námahy.. A ak by sme v tomto smere mali vyzdvihnúť jeden konkrétny vzor, tak rozhodne by to boli kocky. Ak sa oblečiete do niečoho podobného od hlavy po päty, bude originálna aj štýlová. Kocky sú veľmi populárnym trendom už nejaký ten čas a na sile nestrácajú ani túto sezónu. Toho by ste sa mali držať pri tvorbe svojho looku. Nebojte sa vzorov, mixovania, či už farieb alebo materiálov a strihov.  Vystúpte z komfortnej zóny a nastúpte na vlnu hravosti. Túto sezónu sa vám to vyplatí všetkými desiatimi. 

Pozrite si tiež: VIDEO: HOT TREND sako so stiahnutím pásu: Tento jeden detail zmení váš styling na ukážkový

Najväčším zásahom do čierneho urobíte, ak si zvolíte kockovaný styling od hlavy po päty. Odvážnejšie z vás môžu dokonca zvoliť viac-farebné looky, no nič nepokazíte ani čierno-bielou klasikou. A prečo by ste mali mať minimálne jednu kockovanú vec v šatníku? Predovšetkým treba myslieť na to, že ide o jeden z najštýlovejších a zároveň naikonickejších trendov, ktorý roky už nestráca na svojej sile. Je veľmi ženský, zároveň má v sebe mužský nádych, čo dokonalo zapadá do trendu nosenia pánskych prvkov. 

Neprehliadnite: VIDEO: Z móla do ulíc aj do vášho šatníka: Tieto prvky by ste mali odkukať zo street style lookov

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe