Presunúť na hlavný obsah

Svadobná inšpirácia z Benátok: Filmový festival bol plný lookov, ktoré budúce nevesty musia vidieť

Zahraničné celebrity

Inšpirácia na svadbu z červeného koberca? A prečo nie! Biele šaty sa stali už súčasťou hollywoodskych lookov a pokojne môžu byť premenené aj na svadobné.

Novodobé nevesty

Móda z červeného koberca a tá svadobná vlastne majú spoločné viac, než by ste si mysleli. Pri každej príležitosti sa snažia ženy byť stredobodom pozornosti, veľkú pozornosť venujú nie len výberu šiat samotných, ale rovnako tak i celkovému stylingu, to je účesu, doplnkom a líčeniu. A preto by budúce nevesty mali často venovať pozornosť tomu, čo je vidieť práve na hollywoodskych akciách.

Nedávny filmový festival v Benátkach bol prvou výraznou akciou po niekoľkých mesiacoch, kde sme mohli videť hneď nieľko prekrásnych lookov. A mnoho z nich malo práve svadobný nádych. My sme tieto stylingy zozbierali a najkrajšie z nich vám teraz ukážeme ako inšpiráciu. Ak máte myseľ otvorenú novým nápadom, tak môžete aj vy očariť ako novodobá neveta.

Mohlo by vás zaujímať: Z vnučky Elvisa Presleyho je úspešná herečka. Krásna Riley sa na svojho starého otca ponáša aj výzorom

Metalické trendy

Určite ste postrehli, že každá významná akcia v Hollywoode sa nezaobíde práve bez metalických stylingov. A my to úplne chápeme. Veď predsa ak si oblečiete strieborné alebo biele šaty s odleskami, tak čo viac potrebujete? V podstate už nič. Stačí prirodzený make up rovnako prirodezný účes a môžete sa vydávať. Áno, znie to možno odvážnejšie, ale pri správnom strihu a doalední všetkého ostatného, môžu byť vysnívané svadobné šaty práve ako tieto, ktoré pred pár dňami zdobili červený koberec v Benátkach. 

Sofistikované strihy

To, čo dokáže úplne pozmeniť vaše vyžarovanie, je práve dokonalo padnúci strih. Presne taký, ktorý nechá vyniknúť vaše prednosti, zakryje nedostatky, pozdvihne vašu ženskosť. A rovnako tak venujte pozornosť aj materiálom, pretože nekvalitný materiál vás tiež oberie o dokonalý efekt. Často sa stáva, že mnohé ženy si vysnívajú jeden typ šiat a nechcú si skúšať iné. Ale to je chyba. Mali by te mať myseľ otvorenú pre viaceré možnosti a odskúšať všetko, čo sa len dá. Možno prídete na to, že správny strih obtiahnutých šiat vám sadne viac ako nadýchané dramatické róby. Jednoduché a efektívne modely rozhrávali na festivale významnú úlohu a tento trend by ste práve vy mali preniesť aj do svadobnej sféry. 

Pozrite si tiež: Najkrajšia panovníčka sveta oslavuje 50 rokov. Pozrite sa, ako vyzerá jordánska kráľovná Rania

Niečo nové a iné

Nohavicové kostými, overaly či midi šaty s farebnými aplikáciami. Prečo neskúsiť niečo nové? Niečo, čo vás odlíši a vďaka čomu sa vám podarí vystúpiť z radu a byť presne taká, aká chce byť každá nevesta - jedinečná a originálna. Takéto variácie sú vhodné na civilné obrady, na svadbu v záhrade alebo v exteriéroch. 

Neprehliadnite: Známej modelke povedali, aby schudla. Ona však urobila pravý opak a nikdy sa necítila lepšie

Viac svadobnej inšpirácie nájdete v priloženej fotogalérii

- Najčítanejšie -