Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: HOT TREND sako so stiahnutím pásu: Tento jeden detail zmení váš styling na ukážkový

Móda

Vďaka previazaniu s tenkým opaskom si získa sympatie aj tých žien, ktoré doposiaľ sako obchádzali. Toto jednoducho nemôže zostať bez povšimnutia, veď posúďte sami.

Sila doplnkov spočíva v schopnosti ich využívania a opasok je jedným z tých, ktoré sa oplatí mať v šatníku vždy po ruke. S týmto malým kúskom totiž dokážete veľké zázraky a aj keď väčšine žien nepríde bohvieaký na to, aby ho zakomponovali do svojich outfitov, pri pohľade na módu street stylu veríme, že zmeníte názor. 

VIDEO:  Módne tipy: Ako zakomponovať do vášho stylingu opasok

 

 

 

Inšpirujte sa: Sandále, ktoré spôsobili ošiaľ: Vedeli by ste si kedysi predstaviť, že z tohto bude jedného dňa trend?

Sako so stiahnutím pásu 

Napriek tomu, že sako alebo blazer neobjavuje v skrini každej ženy, my ho určite odporúčame. Či už sa rozhodnete pre priliehavejší strih, ktorý vám predĺži postavu alebo pre oversize verziu, ktorá vytvára širšie a objemnejšie plecia, je to len a len na vás. Môžete striedať oboje verzie, sako kancelárskeho typu, ktoré siaha len po pás však nechajte pre tie, ktoré ho v rámci etikety nosiť musia. Vy sa sústreďte na tie, ktoré siahajú do polky stehien. 

Je to práve kvôli tomu, aby ste mohli vyskúšať už spomínaný trend – sako so stiahnutím pásu. Použijete k tomu jednoduchý tenký opasok čo najväčšej dĺžky, aby ste ho mohli previazať ležérnym spôsobom a podstatne dlhý kus remienka vám ešte zostal visieť. Hrúbku opasku odporúčame cca 2-3 cm, no pokiaľ sa budete držať jednoduchosti a bude to klasický opasok v hnedej alebo čiernej koži, pokojne môže byť aj o niečo hrubší. 

Na to, aby ste si zachovali status elegantnej Parížanky nemusíte vôbec experimentovať s farbami a už vôbec nie s metalickými odtieňmi a aplikáciami, na tie na chvíľu zabudnite. 

Mohlo by vás zaujímať: 4 módne trendy z móla: Vyskúšajte niektoré zo zmien v šatníku, okamžite si to zamilujete

Silueta presýpacích hodín a zvyšok stylingu je na vás

Dosiahnutá silueta presýpacích hodín otvára dvere pre dotvorenie stylingu. Sako s previazaným opaskom môžete kombinovať v podstate s čímkoľvek, či už s nohavicami, alebo v súčasnosti s veľmi populárnymi krátkymi kostýmovými nohavicami. Pôsobivý efekt dokážete dosiahnuť aj v kombinácii so sukňou alebo šatami, chce to však skúsenosti s manipulovaním stylingu a všímaniu si detailov. 

- Najčítanejšie -