Presunúť na hlavný obsah

4 módne trendy z móla: Vyskúšajte niektoré zo zmien v šatníku, okamžite si to zamilujete

Móda

Občas treba hľadať inšpiráciu tam, kde to všetko začína - na prehliadkovom móle.

Pánsky štýl trochu inak

Roky je v kurze trend, ktorý si získal pozornosť dizajnérov, celebrít a stylistov. Pánsky štýl. Prvky z pánskeho šatníka zapracovávajú do svojich kolekcií takmer všetky módne domy. Táto sezóna nie je výnimkou, no tentokrát nastala menšia obmena. Oversize košele či saká nahradil iný, veľmi nadčasový kúsok. Pánska elegantná vesta. Na prvý pohľad sa to možno nezdá, ale skutočne ide o doplnok, ktorý dokáže každý look oživiť. Dajte tomu šancu. 

Prečítajte si: Pozor na to, čo si obliekate do práce: Aj napriek horúcemu počasiu, toto sa do kancelárie nehodí

Biela s bielou

Nič nové, no roky populárne. Biela s bielou je kombinácia, ktorá sa nikdy nezunuje. Hlavne pri party lookoch. A ako bonus-oživte váš styling zlatistými doplnkami a dostanete skutočne trendy výsledok. A veľmi ženský. Vyskúšate napríklad kombináciu obyčajnej košele a plisovanej sukne. A pokojne siahnite aj po bielych topánkach. V tomto prípade čím viac, tým rozhodne lepšie!

Boho

Tento štýl milujeme. Aj dizajnéri ho milujú a hneď, ako ho vyskúšate, zamilujete si ho aj vy. Pohodlný, no ženský zároveň. Veľmi rafinovaný. Taký je boho štýl, ktorý patrí k letu rovnako ako slnko. Hodí sa na každý typ postavy, dokáže krásne zakryť nedokonalosti, alebo naopak, vyzdvihnúť vaše prednosti. Preto sa ho tiež nebojte. Dajme bohémskym šatám šancu. 

Inšpirujte sa: V akých plavkách najradšej vidia naše prsia muži? Tento trend bikín je jednoznačnou odpoveďou

Športovo, no elegantnejšie

A netreba zabúdať ani na milovníčky športovej a pohodlnej módy. I tá má pevné miesto na prehliadkach, lenže teraz je tento štýl trochu povýšený a nositeľný aj do spoločnosti, nielen do fitka či parku. Elegantno-športové kúsky si určite zadovážte napríklad v podobe "teplákových" nohavíc z koženky. Tento kúsok využijete pri rôznych príležitostiach.

Neprehliadnite: Must-have kúsky na letnú dovolenku Simony Brnovej: Čo nesmie chýbať v jej kufri a kozmetickej taštičke?

FEMINITY TIPY: Tieto kúsky si určite zamilujete. Inšpiráciu objavíte vo fotogalérii.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe